• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

درخشش ورزشکاران معلول ایران تیری به قلب مریم قجر داعشی / کینه حیوانی مریم قجر و دار و دسته جنایت کارش حد و مرزی ندارد

  • کد خبر : 17722
  • 18 اکتبر 2018 - 9:02

ورزشکاران معلول ایران در بازیهای پارا آسیایی توانستند با همت خود و اعتماد ملت به آنان کار بزرگی انجام دهند . ما می دانیم که موفقیت در این رشته بسیار سخت است و از قدرت و توان و غیرت یک ایرانی این کار سخت امکان پذیر می شود .ورزشکاران ایران این بار توانستند در تاریخ این بازیها به مقام سوم برسند که شایسته تقدیر است .

حال باید از مریم قجر داعشی پرسید آیا نام نبردن از این قهرمانان نشانه ترس تان نیست ؟ تا کی قصد دارید روی موفقیت های ایران در ورزش سرپوش بگذارید ؟ تا کی قصد دارید به اعضای خود دروغ بگوئید که در ایران خبری از پیشرفت ورزش نیست ؟
البته باید به خیلی از این ورزشکاران معلول که در جنگ علیه دشمن یعنی عراق اعضای بدن خود را از دست دادند و اکنون در نقش مربی کار می کنند نشان از همت ایرانی است وتبریک گفت. فرقه تروریستی رجوی در معلول شدن آنان نقش داشتند چه آن زمان که دست به جمع آوری اطلاعات برای ارتش صدام می زدید تا حمله را آغاز نماید و چه مواقعی که خودتان در شهادت و معلول نمودن نظامیان ایران نقش داشتید .
اکنون با وجود تحریم ها و فشار غرب بر روی ایران آیا می توان به این موفقیت دست یافت چون شاهد هستیم کشورهایی که امکانات بیشتری نسبت به ایران دارند در این بازیها موفق نبودند. البته کینه حیوانی مریم قجر و دار و دسته جنایت کارش حد و مرزی ندارد چرا که به محض موفق نشدن ورزشکاران ایران خیلی سریع در بوق و کرنا می دمند که دیدید در حکومت ایران ورزش پیشرفتی نداشته است ولی به محض موفق شدن خفه خون می گیرند .
برای ما روشن است که موفق شدن در هر رشته ورزشی تیری به قلب مریم قجر داعشی است چرا که او به خاطر ماهیت ضد ایرانی اش هیچ وقت حاضر نیست یک ایرانی موفق شود .

عبدالله افغان

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17722

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»