• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024

نگاهی به اظهارات سخنگوی وزارت خارجه اخیر آمریکا: مجاهدین هیچگونه جایگاهی در دولت ترامپ ندارند / حمایت های پوشالی برخی افراد معلوم الحال از منافقین صرفا استفاده ابزاری دارد

  • کد خبر : 17653
  • 15 اکتبر 2018 - 12:13

در ماه های قبل از آغاز حمله نظامی متفقین به رهبری آمریکا علیه کشور عراق، مسعود رجوی به صورت مخفیانه و با لابی گری برخی از عناصر خود در کنگره آمریکا و اتحادیه اروپا، سعی در جلب رضایت رئیس جمهور وقت امریکا ( بوش پسر) را داشت تا از حمله احتمالی این قوا به مقرهای فرقه جلوگیری نماید و تا حدودی نیز در این خواسته موفق شد .

به نقل قول برخی از فرماندهان بلند پایه فرقه در نشستهای توجیهی قبل از حمله با صراحت اعلام گردید ، در زمان پراکندگی در داخل مقرها جهت شناسایی و عدم هجوم جنگنده های امریکایی ، آرم های بسیار بزرگ سازمان را در مرکز مقرها نصب کنند . به تمامی فرماندهان تحت امر اطمینان داده شد که تحت هیچ شرایطی مورد حمله نیروهای امریکایی قرار نخواهیم گرفت . در نوزدهمین روز حملات نیروهای متفقین که منجر به سقوط بغداد و سرنگونی صدام شد به رغم وعده های داده شد تقریبا تمامی مقرهای اصلی از جمله : اشرف، علوی و نیروهای مستقر در نزدیکی های مرز مندلی عراق با ایران و سایر نقاط به شدت مورد تهاجم نیروهای آمریکایی قرار گرفت و تلفات جدی مالی و انسانی بر جا گذاشت .

دولت وقت آمریکا طبق معمول و به اقتضاء منافع خود صلاح را در آن دید که فرقه را نیز درعراق از میان بردارد که دیگر وارد جزئیات ننگ تسلیم و برافراشتن پرچم سفید در اشرف نمی شویم .

سر سپاری سران فرقه رجوی دولت مردان آمریکایی را بر آن داشت تا همچون صدام برای کسب امتیازات سیاسی از این فرقه تروریستی استفاده ابزاری نموده و به عنوان یک کارت علیه ایران استفاده نمایند و هم پیمانی فعلی تعدادی از نزدیکان دولت ترامپ همچون رودی جولیانی و جان بولتون و …. با مریم قجر پیر و همان سیاست منفعت جویانه بوده و به زعم برخی از گروه های خارجه نشین چنین تصور گردیده که دولت ترامپ فرقه تروریستی رجوی را به عنوان تنها آلترناتیو حکومت ایران دانسته و قصد تغییر نظام را دارد! احتمالا آقایانی که در خارجه جا خوش کردند آن قدر در سیستم بورژوازی غربی غرق شدند که از اظهار نظر سخنگوی وزارت خارجه اخیر آمریکا که تاکید نمود : «مجاهدین هیچگونه جایگاهی در دولت ترامپ ندارند» ، غافل شده اند. هدف اصلی حمایت های پوشالی برخی افراد معلوم الحال و حقوق بگیر از مریم قجر نزدیک به ترامپ به گمان خیلی از افرادی که به الفباء سیاست آشنایی دارند ، صرفا استفاده ابزاری و اخذ امتیاز از مذاکره کنندگان برجامی بوده و در بزنگاه های سیاسی که منافع امریکا ایجاد کند حتما مریم قجر نیز به همراه گروه فرقه گرایش تف خواهد شد  و البته بازی روی کارت سوخته نتیجه ای جز باخت در پی نخواهد داشت.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز زنجان

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17653

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»