تاریخ : دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰ Monday, 29 November , 2021

به بهانه تصویب C.F.T در مجلس ایران: چرا آمریکا از فرقه تروریست رجوی حمایت می کند؟

  • کد خبر : 17596
  • 13 اکتبر 2018 - 12:33

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۴۳ رای موافق ، ۱۲۰ رای مخالف و ۵ رای ممتنع از مجموع ۲۷۱ نماینده حاضر با لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم سی اف تی موافقت کرد.

این اقدام نمایندگان مردم درحقیقت یک اقدام هوشیارانه و سنجیده در راستای خنثی کردن بهانه جویی های آمریکا و عوامل منطقه ای اش برای طراحی توطئه های مختلف با سواستفاده از کنوانسیون های بین المللی بود.
ایران که خود بزرگ ترین قربانی تروریسم در طی دهه های اخیر بوده واز طرف دیگر درصف مقدم مبارزه با تروریسم که درسالهای اخیر خودرا درقامت داعش والقاعده و فرقه موسوم به مجاهدین خلق نشان داده چرا باید درپیوستن به این لایحه از خود تردید نشان دهند به خصوص درشرایطی که دولت فعلی آمریکا به همراه عربستان سعودی، اسرائیل و فرقه دست نشانده آنها مجاهدین خلق که بزرگ ترین حامیان مالی ولجستیکی وعامل تروریسم بودند قویا به دنبال این بودند که این لایحه تصویب نشود تا بهانه لازم را برای اعمال فشار هرچه بیشتر تحریم های اقتصادی وانجام عملیات های تروریستی مشابه جنایات انجام شده در شهر اهواز را توجیه جلوه دهند.
فرقه رجوی که درتبلیغاتش همواره ایران را حامی تروریسم وتامین کننده مالی آنها معرفی می کرد طی دو روز اخیر که از این اقدام هوشیارانه نمایندگان مجلس بور و دچارسوزش شده و تمامی معادلات خود را شکست خورده می بیند درسیمای اختناق و سایت هایش درفضای مجازی این اقدام مجلس را نوعی عقب نشینی از اصول و وحشت از اقدامات احتمالی آمریکا تحلیل میکند. این سوزش رجوی ها کاملا قابل فهم است زیرا احساس می کند که دیگر آب گل آلودی نیست تا دران برای اربابان امریکایی واسرائیلی وشیوخ سعودی خوش رقصی کرده و دلار و دینار بگیرد.
آنها باتمامی وجود تلاش می کنند تا ایران کرسی های نهادهای بین المللی و نهادهای سازمان ملل و گفتمان بین المللی را ترک کند وبهانه به دست آنها برای خوش رقصی بدهد.آنها همین توهم را درجنگ ایران وعراق وموضوع آتش بس نیز داشتند وتحلیل میکردند وشدیدا به دنبال این بودند که آتش بس برقرار نشود تا آنها بتوانند از شکاف جنگ عراق و ایران و خون جوانان دو کشور به مطامع پست مالی خود برسند. به خاطرهمین وحتی درهنگام آتش بس سعی داشتند با اعزام تیم های تروریستی به داخل ایران علنا آتش جنگ را بار دیگر شعله ور سازند.
در سال های اخیر و به خصوص در شرایطی که مذاکرات ایران با کشورهای۱+۵ درجریان بود با سرهم بندی اطلاعات کاملا دروغ که عمدتا از کانال موساد بدستش می رسید سعی داشت بامطرح کردن این ادعا که ایران همچنان درحال غنی سازی اورانیوم برای ساخت بمب اتمی است زمینه را برای یک حمله نظامی به ایران وکشتارمردم فراهم سازد. آن هم درشرایطی که سازمان انرژی اتمی دربیش از ۱۲ گزارش به صراحت گزارش کرد که ایران کاملا به توافق انجام شده متعهد مانده است.
مردم ایران هیچگاه از همزیستی مسالمت آمیز با کشورها و دولت هایی که اصول همزیستی عادلانه و رعایت حقوق تمامی شهروندان را اساس روابط خود قرار دهند گریزان نبوده اند وبالعکس استقبال کرده اند ولی مردم ایران یک حرف منطقی واصولی دارند و این است که چرا دولت امریکا که خود از سالیان قبل به کنوانسیون مقابله باتامین مالی تروریست ها پیوسته وبه آن متعهد شده تروریست ها را در سوریه و دیگر کشورها حمایت مالی ولجستیکی می کند وحاضرنیست که عملیات تروریستی اهواز را که به شهادت ۲۵ نفراز جمله یک کودک چهارساله شد منجر شد رامحکوم کند؟! چرا شیوخ عربستان علیرغم انتضام به این لایحه گروه تروریستی الاحوازیه را مسلح وپشتیابی مالی می کند تا این چنین بی رحمانه خون مردم بیگناه را بریزند؟ چرا بالاترین مقامات آنها درمراسم های فرقه تروریستی رجوی شرکت می کنند وآنها را به لحاظ مالی تامین می نمایند؟ حضور جان بولتن مشاورامنیت ملی ترامپ و رودی جولیانی شهردارسابق درمراسم های فرقه تروریستی مجاهدین که بنا به گفته سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه امریکا درهفته اخیر هیچ پایگاهی دربین مردم ایران ندارد به چه معناست؟!
آری مخالفت مردم ایران دراعتراض به این بی عدالتی هاست. به تقسیم بندی تروریسم خوب و بد است. مردم ایران بخوبی واقعیت های موجود وماهیت هرکشور و جریان را می شناسند. حرف اساسی آنها این است اگرتروریست بد است پس این شامل فرقه مجاهدین و گروه الاحوازیه هم می شود. اگرپیوستن به لایحه الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریست ها الزام آوراست پس به چه دلیل سازمان تروریستی مجاهدین خلق که رسما به ترور چندهزار ایرانی وانفجار مراکز نخست وزیری وحزب جمهوری اسلامی اعتراف کرده از طرف دولت آمریکا ومتحدین منطقه ایش حمایت می شود ؟ مردم ایران به دنبال پاسخ این سوالات هستند.حال باتصویب این لایحه چرا از طرف دولت امریکا هیچ موضع گیری مثبت وجانبدارانه صورت نمی گیرد؟ به راستی چرا سرکردگان فرقه مجاهدین خلق عزا گرفته اند وبدجوری بور و مفتضح شده اند؟ تصویب لایحه سی اف تی از طرف نمایندگان مردم ایران از موضع قدرت است، آنها می خواهند صداقت خود را درشعار وعمل درمبارزه با تروریسم اثبات کنند که آن روی سکه مبارزه با تروریست های داعش درعراق وسوریه وصحنه عمل تصویب وپیوستن به این کنوانسیون است .
یادداشت از اکرامی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17596

نوشته های مشابه

27نوامبر
ریزش نیرو در فرقه رجوی و نابودی کامل نزدیک است
جداشدگان از چنگال فرقه رجوی در آلبانی، تحت حمایت انجمن ایرانیان قرار می‌گیرند

ریزش نیرو در فرقه رجوی و نابودی کامل نزدیک است