• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

افشاگری یک جدا شده از فرقه رجوی درباره دلقک سیرک رجوی: ناظم زمردیان، دردانه مریم رجوی و فهیمه اروانی

  • کد خبر : 17467
  • 01 اکتبر 2018 - 11:44

یکی از افرادی که به تازگی از فرقه رجوی خارج شده گفت: وقتی که من می خواستم از فرقه خارج شوم، حنیف ناظم زمردیان، کیفم را به صورتم پرت کرد و چند فحش به من داد.

این جدا شده ظهر امروز در گفت و گو با پایگاه خبری-تحلیلی فراق درباره تحلیل شخصیتی دلقک رجوی اظهار داشت: هنگام خروج از فرقه «حنیف» را آورده بودند تا با من صحبت کند و در آخر وقتی با مقاومت من روبه رو شد کیفم را به صورتم پرت کرد و چند فحش داد.
وی که نخواست نامش فاش شود افزود: حنیف به تازگی از فرانسه به آلبانی برگشته است و به خاطر خوش خدمتی، فرقه هر چند وقت یک بار او را به کشورهای دیگر برای خوشگذرانی می فرستد.
او با اشاره به شخصیت مغرورناظم زمردیان ادامه داد: اعضای داخل فرقه زیاد دل خوشی از او ندارند اما به خاطر فعالیت وی در کار طنز در میان طرفداران فرقه و سران فرقه خیلی محبوب است.
این جدا شده افزود: او عزیز دردانه مریم ، مسعود رجوی و فهیمه اروانی است و به همین خاطر در هر کشوری که می رود برای خود ماشین و محل زندگی دارد، همچنین در خود مقر فرقه در آلبانی هم یک آپارتمان مخصوص دارد.
وی با اشاره به فعالیت های ناظم زمردیان در فضای مجازی گفت: او به خاطر کارهایش و شهرتی که در شبکه های مجازی تلگرام، یوتیوب و فیس بوک کسب کرده ارتباطات خیلی وسیعی با جوانان دارد و حتی به صورت تصویری با آنها صحبت می کند که به قول معروف کار چاق کن سازمان است.
این جدا شده در پایان با اشاره به ضرورت شناخت جوانان از وابستگی و مزدوری ناظم زمردیان برای فرقه رجوی گفت: البته این معروف شدنها و داشتن اطلاعات زیاد در سازمان زیاد هم برای این نفر خوب نیست چون همانطور که بارها دیده ایم هر کس که در فرقه اطلاعاتی داشته و یا به نوعی معروف شده یک جوری سرش را زیر آب کرده اند.
انتهای پیام / فراق

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17467

نوشته های مشابه

10ژوئن
وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد
به بهانه سال‌روز یک خفت تاریخی

وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند