• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024

تنفس دهان به دهان «جولیانی» به مریم رجوی در نشست منافقین

  • کد خبر : 17387
  • 25 سپتامبر 2018 - 11:11

در حالی که مقامات آمریکایی به رغم تحرکات امنیتی و اقتصادی علیه ایران بارها ادعا کرده اند به دنبال تغییر نظام نیستند، رودی جولیانی وکیل دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درست در روزی که اهواز در خون و غم فرو رفته بود، یک بار دیگر در نشست منافقین حاضر شد و تصریح کرد: « هدف از تحریم های ضدایرانی، تغییر حکومت ایران است.»

به گزارش سرویس رسانه های خارجی فراق به نقل از دویچه وله، رودی جولیانی، وکیل و مشاور دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا، گفته تحریم‌های آمریکا علیه ایران موجب به وجود آمدن سختی‌های اقتصادی می‌شوند که می‌تواند به یک «انقلاب موفق» ختم شود.
جولیانی روز شنبه ۳۱ شهریور در گردهمایی گروه «سازمان جوامع ایرانیان آمریکا» که برگزارکننده اصلی آن سازمان مجاهدین خلق (منافقین) بود، گفت: «من نمی‌دانم چه موقع آنها [حکومت ایران] را سرنگون می‌کنیم، شاید در چند روز، چند ماه یا چند سال آینده باشد، اما این اتفاق رخ خواهد داد.»
جولیانی در این گردهمایی با نام «قیام ایران در مسیر آزادی» که در شهر نیویورک برگزار شد، با اشاره به بحران اقتصادی و ناآرامی‌های ماه‌های گذشته در ایران گفت: «مردم ایران آشکارا خسته‌شده‌اند. تحریم‌ها در حال جواب دادن هستند. ارزش واحد پول ملی در حال رسیدن به هیچ است…این‌ها شرایطی هستند که به سمت یک انقلاب موفق رهنمون می‌شوند.»
پس از این خبر مقامات آمریکایی که احساس می کردند اظهارات جولیانی به شدت به مواضع قبلی آن ها علیه ایران ضربه می زند، تأکید کردند که این اظهارات درست نیست. با این حال به گزارش فارس، «نیکی هیلی» نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد روز یک شنبه اظهارات «رودی جولیانی» وکیل شخصی رئیس‌جمهور این کشور را رد کرد و گفت: واشنگتن به دنبال تغییر نظام ایران نیست. هیلی که با شبکه «سی.ان.ان» گفت‌وگو می‌کرد، با متهم کردن ایران به ایجاد بی‌ثباتی در منطقه، «عقب راندن نفوذ ایران از منطقه» را هدف واشنگتن توصیف کرد و افزود: «ایالات متحده در ایران به دنبال تغییر نظام نیست. ما هیچ‌جا به دنبال تغییر نظام نیستیم.» همچنین رویترز نوشت که وزارت‌خارجه آمریکا گفته سخنان رودی جولیانی بیانگر موضع آمریکا درباره ایران نیست و او به نمایندگی از طرف دولت ایالات متحده سخن نمی‌گوید.
سنگ تمام وکیل ترامپ در توئیتر
نکته جالب این که این چهره نزدیک به ترامپ علاوه بر حضور در نشست منافقین، در توئیتر هم برای سرکرده آن ها کم نگذاشت. او از مریم رجوی به عنوان «رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران» یاد کرد. در روزهای اخیر رسانه های غربی و حتی عربی گزارش هایی از فعالیت گسترده منافقین در توئیتر علیه کشورمان منتشر کردند که اعتراض مقامات ایران از جمله وزیر خارجه را در پی داشت. شبکه «ان.بی.سی» چندی پیش در گزارشی مفصل اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌داد جولیانی و «جان بولتون» مشاور امنیت ملی ترامپ برای سخنرانی در نشست‌های گروهک منافقین مبالغ هنگفتی دریافت کرده‌اند. در ماه های گذشته جزئیات زیادی از کمک های مالی رژیم های ضدایرانی به منافقین، از جمله اهدای سه تن طلا توسط رژیم سعودی به این گروهک تروریستی منتشر شده بود.
رودی جولیانی تیرماه امسال نیز با شرکت در نشست سالانه سازمان منافقین در پاریس، این سازمان را «آلترناتیو نیرومند» جمهوری اسلامی خوانده بود.
این اظهارات «جولیانی» را می توان به تنفس دهان به دهان دو نجاست خوار تشبیه کرد که روی یک مرده (فرقه رجوی) صورت گرفته است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17387