• امروز : پنج شنبه - ۱۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 8 June - 2023

تحریک اعضای فرقه رجوی به انجام کارهای خبرساز!

  • کد خبر : 17315
  • 18 سپتامبر 2018 - 10:02

بی شک اگر فرقه رجوی، توسط آمریکا در عراق خلع سلاح نمی شد شیوع داعش در عراق از همان اواسط دهه ۸۰ شکل می گرفت. مسعود رجوی که به حق پدر خوانده ی انتحاری در ایران است، مستعد انجام جنایات بدتر از آنچه از داعش در این سال ها دیده ایم بود. این  فرقه بارها و بارها ثابت کرده در جنایتکاری رقیب ندارد. بعید می دانم آتش زدن پرسنل و بیماران بیمارستان اسلام آباد، پاره کردن شکم زن باردار، پرتاب موشک به مهدکودک و ۱۲۰۰۰ ترور جنایاتی باشند که از هر گروه تروریستی بر آید.

اخیراً جداشدگان فرقه رجوی افشا کرده اند که بعد از جنایت ۱۱سپتامبر القاعده، مریم و مسعود رجوی به اعضاء فرقه ایراد گرفته اند که چرا شما چنین اقدامات خبرساز و مهمی را انجام نمی دهید. این زوج جنایتکار که مناسبات فرقه ای، مانند انقلاب ایدئولوژیک را بر اعضایشان تحمیل کرده بودند، خود را قوی تر از القاعده خوانده و گفته اند: القاعده با اسلام ارتجاعی چنان کار بزرگی کرده و ما که اسلام حقیقی را داریم و انقلاب ایدئولوژیک کردیم، می توانیم کارهای بزرگتر از این را انجام دهیم. راست هم می گفت، القاعده در سال۲۰۰۱ این هواپیما ربایی را انجام داد، در حالیکه فرقه رجوی در سال ۱۹۸۳ یعنی زمانیکه اصلاً القاعده ای وجود نداشت اقدام به هواپیماربایی کرده بود ولی چون سطح خلاقیت خبرسازیشان پایین بود، تهدید کردند هواپیما را منفجر می کنند اما چون اساساً فرقه ی ابله ای هستند هیچ غلطی نتوانستند بکنند و خیلی راحت دستگیر هم شدند.

اما نکته حائز اهمیت که مرا وادار به نوشتن این مقاله کرد، تحریک اعضاء فرقه رجوی به انجام کارهای بزرگتر بود. خدا می داند اگر این فرقه خلع سلاح نمی شد چه جنایات هولناکی در آن اوضاع نابسامان عراق که پس از حمله آمریکایی ها بوجود آمد مرتکب می شدند.

انتهای پیام / انجمن نجات سیستان و بلوچستان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17315

نوشته های مشابه

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند

31می
مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم
روایت «باقر محمدی» از نحوه ارتباط‌گیری خود با برادرش پس از 32 سال

مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم