• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

 افشاگری: وقتی مسعود رجوی علیه «مریم» گاف داد

  • کد خبر : 17214
  • 11 سپتامبر 2018 - 8:46

همه ساله سران فرقه رجوی ، در سالگرد تاسیس فرقه (۱۵ شهریور سال ۱۳۴۴) ، ویژه برنامه هائی به همین مناسبت در سیمای آزادی کذائی خود، جعل و ارائه می کنند.

امسال هم در برنامه ای تحت عنوان «۵۳ سال مبارزه برای آزادی » به جعل و تحریف در این مورد پرداختند . خیانت و ننگی که مسعود رجوی به بار آورد ، هرگز در مخیله بنیانگذاران سازمان نمی گنجید .
دهها سال در کنار مسعود رجوی و در تشکیلات فرقه بودم. همه را به تجرد اجباری ، واداشته بود اما خود در نشست جمعی روی سن ، با مریم شوخی های زن و شوهری می کرد . یک بار در نشستی که حضور داشتم ، مسعود ایستاده از سرنگونی و انقلاب ایدئولوژیک صحبت می کرد ، در میان صحبت بود و مریم نشسته گوش می داد. گفت این خواهرمریم تان را می بینید ، او را اجبارات سرنگونی به ما تحمیل کرد ، و گرنه …
اینجا بود که مریم تکانی به خود داد و با نگاهی حاکی از خشم و ناراحتی به مسعود نگریست .
از آنجا که مسعود رجوی شم تیزی در تجربه با زنان داشت. معنی نگاههای مریم را به خوبی و به سرعت گرفت . بلافاصله بدون اینکه بفهمد که چند هزار نفر نظاره گر این صحنه هستند ، سعی در جمع و جور کردن «گاف » ( حرف ناجور و بی ربط زدن ) خود کرد و ادامه داد : البته نه ، خواهر مریم سرچشمه همه برکات ) زنان دیگر ) است و منظور من هم این است که ما در پروسه مبارزه انقلابی به جائی رسیدیم که ادامه راه فقط با انقلاب خواهر مریم میسر بود. خواهر مریم ، سمبل وفاداری و از خود گذشتگی است، خواهرمریم نمونه صدق و وفاست و …
خلاصه افتضاح و نازکشی های مسعود از مریم در جمع چند هزارنفره ما مجردان، به جائی رسید که خیلی از ما، دچار تناقضات استراتژیک شدیم .

سوابق همکاری مسعود با ساواک که مستندات آن به راحتی از اینترنت در دسترس است، شروع خیانتی بود که بعدها به آغوش صدام حسین دشمن مردم ایران و امپریالیسم آمریکا در عراق فرو غلطید .
پخش این نوع برنامه های کذائی و مضحک ، شاید چند نفر آدم چشم و گوش بسته در درون تشکیلات را بفربید. اما اطمینان دارم که هرگز محلی از اعراب، در میان روشنفکران میهن دوست نخواهد داشت.

یادداشت از فرید

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=17214

نوشته های مشابه

10ژوئن
وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد
به بهانه سال‌روز یک خفت تاریخی

وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند