• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

برادر یکی از اعضای در بند فرقه رجوی: خانواده ها به منظور جلوگیری از سوءاستفاده فرقه، تجربیات خود را به همدیگر انتقال دهند

  • کد خبر : 16818
  • 24 آگوست 2018 - 17:25

من کسی هستم که برادرم سالهاست در اسارت فرقه رجوی و در حال حاضر در دهکده مانز کشور آلبانی تحت کنترل و مغزشویی سران این فرقه به سر می برد.

رهبران این فرقه تروریستی سالها پیش برادر مرا با فریبکاری به عراق برد که طی سالها از وضعیت وی بی خبر بودیم . روزگاری رهبران این فرقه در ایران ادعا داشتند که در بین مردم پایگاه دارند اما انجام اقدامات تروریستی آنها در ایران و بعد همدستی شان با صدام به خوبی باعث شد تا همین ادعای آنها هم رنگ ببازد .
سالها گذشت و رهبران فرقه نتوانستند با همدستی صدام و اربابان خود به آمال و آرزوهای ناحق خود در ایران برسند تا اینکه سرانجام ازعراق اخراج و به کشور آلبانی منتقل شدند. حال آنها که در کشور آلبانی دیگر هیچ امیدی برای رسیدن به آمال و آرزوهای نامشروع خود درایران ندارند و برای اضافه کردن چند صباحی به عمرخیانت بار خود به دریوزگی سیاسی از جمله جاسوسی برای اربابان خود دست می زنند و از طرف دیگر از آنجایی که می دانند در بین مردم مقبولیتی ندارند به جاسوسی از خانواده های اعضا و فریب دادن آنها برای خوش خدمتی به اربابان خود روی آوردند به این صورت که با فریب دادن فرزندانمان آنها را مجبور به تماس با خانواده های خود کرده تا از آنها بخواهند در ایران اقداماتی برای فرقه انجام دهند که خوشبختانه این تیر آنها به سنگ خورده و خواهد خورد.

این در حالی است که آنها سالهاست فرزندان ما را از برقراری تماس با خانواده های خود محروم کرده بودند. که من اینجا به دیگر خانواده های اعضای اسیر در فرقه رجوی توصیه می کنم که مواظب باشند به خاطر احساسات، فریب توطئه های سران فرقه را نخورند. بنابراین باید هوشیار باشیم که رهبران فرقه به دنبال ایجاد دردسر برای ما خانواده ها می باشد تا اهداف شوم خود را پیش ببرد .
علاوه بر هوشیار بودن در مقابل توطئه های رهبران فرقه می بایست از هر طریق که می توانیم اولا با انتقال تجارب خود در رابطه با نوع سوء استفاده عوامل فرقه، دیگر خانواده ها را از این موضوع مطلع سازیم. ثانیا باید به هر طریق ممکن تلاش کنیم تا صدای اعتراض خود را نسبت به سرنوشت اسفبار عزیزانمان ساکن در زندان دهکده مانز آلبانی موسوم به اشرف ۳ را به گوش مجامع بین المللی وحقوق بشری برسانیم.

باید به این ایمان داشته باشیم که با تلاش و پیگیری مستمر نسبت به روشن شدن وضعیت غم انگیز فرزندانمان و افشای توطئه های رهبران فرقه می توانیم مانع از مبتلا شدن آنها به سرنوشت امثال مالک شراعی شویم .
به امید روزی که همه عزیزان ما از اسارتگاه رجوی آزاد گردند .

ازطرف یک خانواده خوزستانی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=16818

نوشته های مشابه