• امروز : پنج شنبه - ۱۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 8 June - 2023

فرقه رجوی درمیان مردم ایران نفرین شده ابدی است

  • کد خبر : 16444
  • 06 آگوست 2018 - 10:34

اعتراضات و مطالبات به حق مردم در رابطه با گرانی و تورم در روزهای اخیر که مورد تایید تمامی جریانات سیاسی و مسئولین دولتی قرار گرفته بار دیگر سرکردگان فرقه بدنام رجوی که کارنامه سیاهی از همکاری خیانت آمیز با دشمنان ملت را دارند به تکاپو انداخته است.

فرقه تروریستی وضدانسانی رجوی گویا فراموش کرده که درجریان حرکت های اعتراضی مردم در دیماه گذشته چه مشت محکمی از مردم بردهان کثیفش کوبیده شد و مردم ایران باصدای رسا به انها اعلام کردند:«هیس شما یکی خفه!»
مگر مردم ایران به همین زودی عمق خیانت هایتان درجریان جنگ ضد میهنی را فراموش کرده اند؟
مگر فراموش کردند که موشک های نه متری عراقی چگونه با دادن گرا از طرف شما برهرمدرسه، منازل مسکونی ومحل های تجاری فرود آمد و باعث مرگ دلخراش دهها زن و مرد و پیر وکودک گردید؟
مگر اسارت سربازان ایرانی در مرز و تحویل دادن آنها به جلادان قصی القلب استخبارات صدام برای گرفتن اطلاعات با وحشیانه ترین شیوه های شکنجه به همین زودی از افکارعمومی زدودنی است؟
بمب گذاری درامکان عمومی و پرتاب کور خمپاره به اهداف آموزشی و دانشگاهها و قطع دست و پای عابرین رهگذر و از جمله چندکودک را مردم می توانند فراموش کنند؟
کسب جاسوسی و فروختن اطلاعات فعالیت های هسته ای و ترور دانشمندان ایرانی برای خوش خدمتی به اربابان آمریکایی واسراییلی را چطورمردم از حافظه تاریخی شان پاک نمایند؟
بخشی از همین مردم فرزندانشان سالیان در حصارهای ذهنی وعینی شما اسیرند بدون اینکه حق تماس ویا دیداربا خانواده خود داشته باشند. سال ها خانواده درفراق دیدار عزیزان خون گریه می کنند وتعداد دیگری درغم دوری چشم از جهان فروبستند. چه پاسخی برای اینها دارید ؟
مگر نه این است که دمکراسی و آزادی و حقوق شهروندی را ابتدا باید از مناسبات خودت شروع کنی؟
چراهیچ شعاری درحمایت از شما درمیان مردم نیست؟
مگر ادعا ندارید که تظاهرات و حرکات اعتراضی مردم را کانون های شورشی شما سازماندهی می کنند، پس شعارهای حمایت از طرف مردم کجاست؟
استراتژی شما روزی درشکاف جنگ عراق برضد ایران وخزیدن زیر سلطه صدام و روز دیگر هم اغوشی با امپریالیسم سابق و شیوخ مرتجع سعودی واسراییل معنا پیدا می کند.
شما هیچگاه به مردم اعتقادی نداشتید، برعکس آنها را مانعی بزرگ بر سر منافع خود می دانید. شما توان مدیریت یک مجموعه ۲۰۰۰ نفری را ندارید و درآلبانی روزی نیست که اعضای نگون بخت از تشکیلات شما فرار را برقرار ترجیح ندهند و به دنیای آزاد نپیوندند. براستی شما در برون چه کردید که درون خانه آئید؟! تجربه تاریخی نشان داده که در آزمون اصالت و عرق ملی و در سربزنگای تاریخی مردم ایران هیچگاه به خائنین به خاک وطن دست دوستی دراز نکرده اند. فرقه رجوی درمیان مردم ایران هیچ جایگاهی ندارد ومطرود ولعن ونفرین شده ابدی است.

یادداشت از علی اکرامی
انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=16444

نوشته های مشابه

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند

31می
مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم
روایت «باقر محمدی» از نحوه ارتباط‌گیری خود با برادرش پس از 32 سال

مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم