• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

ورود مریم رجوی به آلمان

  • کد خبر : 1639
  • 09 مارس 2015 - 7:34

ورود مریم رجوی به آلمان و سوءاستفاده سیاسی از عکسهای یادگاری

(نامه سرگشاده به نماینده سابق پارلمان آلمان)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

نامه سرگشاده انجمن زنان به آقای برنهاردت نماینده سابق مجلس فدرال و سیاستمدار آلمانی

ورود مریم رجوی به آلمان و سوءاستفاده سیاسی از عکسهای یادگاری

Rajavi_Maryam_forced-hejab

بنابر آنچه که در سایت فرقه رجوی بهره برداری شده است شما امروز به استقبال مریم رجوی رفتید.

آیا شما می دانید که او نماینده کسی است که مسئول کشتارهای زیادی و استثمار از انسانها مخصوصا زنان در فرقه اش بوده است و ما شاهدان آن وقایع هستیم.

به دستور همین مریم رجوی و با برنامه ریزی او چند صد زن مورد انجام عمل جراحی زنان و عقیم سازی قرار گرفتند. تا بتوانند بنابر توجیهات ایدئولوژی او راحت به عقد مسعود رجوی رهبر فرقه در آمده و اطمینان داشته باشند که فرزندی متولد نخواهد شد. و این خانم بتوانند راحت تمامی جسمشان را در اختیار او بعنوان رهبر قرار بدهند.

شاید فهم این مطالب برای شما سنگین باشد و ما اعضای انجمن زنان و کسانی که ترجیح داده اند مخفی بمانند حاضر هستیم برای شما توضیح بدهیم و در هر کنفرانسی و یا دادگاهی شرکت کنیم.

Maryam-Rajavi-Germany-070320151-1024x530

کسانی از زنان را ما شاهد بودیم که بعلت تن ندادن به این ریل و روالهای تشکیلاتی جان خود را از دست دادند و توسط تشکیلات و زیر نظارت همین خانم کشته شدند در این رابطه می توانیم از خانم ها مهری موسوی- زهرا فیض بخش- مینو فتح العلی نام برد

آیا می دانید زمانی که مریم رجوی در سال ۲۰۰۳ در فرانسه دستگیر شد بصورتی سازمانیافته اعضا را تشویق و وادار به خود سوزی می کردند.

آیا می دانید که برنامه رهبری این بود که در صورتی که بخواهند کارشان پیش برود مردیم بی گناه در آتش بمبهای آنها سوختند، کاری که الان هم گروه تروریست داعش در عراق و سوریه انجام می دهد.

مریم رجوی یارای کوچکترین انتقادی را ندارد و در برابر هر انتقاد یا کسانی که از فرقه اش جدا بشوند فورا آنها را نیز ترور شخصیتی کرده و با پرونده سازی مدعی می شود که همه کارمند وزارت اطلاعات شده اند.

Maryam-Rajavi-Germany-070320152

شوهر مخفی مریم رجوی یعنی مسعود رجوی رهبر همیشگی آنها دستور داده که تا آخرین نفس و تا آخرین نفر را در عراق نگهدارد، آنها مانع دیدار خانواده ها از اعضا می شوند و امکان هیچگونه ارتباطی با آنها وجود ندارد از طرف دیگر همین خانم که برای لابیگری به آلمان آمده است، بجای نجات جان اعضاء از عراق بر ماندن آنها در عراق پافشاری می کند و بارها در پیامهای رهبرشان هست که ما آنجا یعنی در عراق می مانیم و کشته می شویم و این حرف را به ناحق از طرف اعضائی می زند که نزدیک به ربع قرن است که در قلعه اشرف نگهداری شده و هر روز تحت تفتیش عقاید بوده اند و هیچ ارتباطی با جامعه و خانواده نداشته و ندارند.

گزار یونامی از نقض حقوق بشر این سازمان به انگلیسی برای شما ضمیمه است.

و حالا که شما قرار است فردا برای اینها سخنرانی کنید لطفا از خانم رجوی سوآل کنید که مسعود رجوی رهبرش کجاست و چرا شما را جلو انداخته و خودش مخفی شده و اینکه چرا منتقدین را به مرگ محکوم کرده است.

اگر اینها پایگاه مردمی در داخل ایران دارند از چه می ترسند که منتقدین را به مرگ محکوم می کنند

توصیه ما به شما این است که مراقب سوء استفاده های سیاسی تشکیلات مریم رجوی باشید/!!

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=1639

نوشته های مشابه