• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

دین، لعابی برای نیرنگ در فرقه ی رجوی است

  • کد خبر : 16304
  • 31 جولای 2018 - 12:00

«مسعود رجوی و مریم عضدانلو سرچشمه گل آلود و متعفن یک زخم چرکین و عفونتی تاریخی هستند که تفکرات داعش گونه آنان ، هنوز هم چندین هزار نفر را در چنبره متعفن خود ، در اسارت نگه داشته است»

سالهاست که مسعود رجوی چتر عدالت ، اسلام ناب ، برابری ، برادری وخواهری را در مناسبات تشکیلات خود ساری و جاری کرده است .

بیش از ۳۰ و اندی سال است که روسری زنان ذره ای عقب نشینی نداشته است . دست دادن با نامحرم حرام است . محیط استراحت برادران و خواهران از هم جداست . نماز می‌خوانند ، روزه می‌گیرند . برادران حق پوشیدن لباس آستین کوتاه ندارند و خواهران نیز هکذا همه اعضای فرقه مکلفند حتی لحظات جنسی خود را گزارش دهند . یک محیط استریل ، پاک و پاکیزه و از همه لحاظ یکدست و نمونه در اشرف و لیبرتی و امروز هم در آلبانی مهیاست . به قول معروف در صحبت ها و مواضع سیاسی و ایدئولوژیک هم ، مو لای درزش نمی رود .

فرقه رجوی  به داعش شبیه است ولی خود داعش نیست .

جرم های جنسی در فرقه رجوی ، بالاترین محکومیت ها را دارد . چرا که این حریم خاص رهبری است . خودش با همسر دوستش ازدواج می کند ، اما بقیه باید تقوی پیشه کنند .

خودش رقص رهایی و معراج جمعی و مراسمات آنچنانی در «سالن های زد » راه می اندازد اما بقیه باید تقوا پیشه کنند .

سال ها پیش ، ما هم در مناسبات پاک رجوی فکر می کردیم که هر مناسبات رنگ اسلام داشته باشد ، همه چیزش اسلامی است اما تاریخ ثابت کرد که دین، رنگ و لعابی برای فریب و نیرنگ  در فرقه ی رجوی است و در پس پرده مناسبات دیگری در جریان است .

تجربه‌ی تاریخی ثابت کرده که قدرت‌های غربی علاقمندند که اسلام آنگونه تعریف شود که امثال مسعود رجوی و ابوبکر بغدادی ارائه می‌کنند. این اسلام مطلوب آنان است. اگر اسلام جز این باشد سیاست‌های بین‌المللی‌شان قابل تحقق نیست. در مناظرات انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا و اسناد ویکی لیکس، نقش سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا در ایجاد داعش و حفظ فرقه هائی چون فرقه رجوی ، غیرقابل کتمان است.

بالا تا پایین‌ مناسبات رجوی خلاف موازین دینی است. اما رنگ و لعاب اسلامی دادن به این گروه از طرف رهبری آن فقط برای مشروعیت دادن به مبارزه خود نزد برخی ساده اندیشان است وگرنه ماهیت این فرقه استبدادی ابدا با موازین اسلامی سنخیت ندارد.

ما روزی که فهمیدیم مریم عضدانلو در فرانسه دستگیر شد و به دنبال آن خبری از مسعود رجوی نشد همه شگفت زده شدیم که عجب رهبران جان بر کفی داشتیم ، گرچه قبلا هم به این نتیجه بارها رسیده بودیم ، اما راه فراری و گریزی نداشتیم .

یک روز در اشرف ضابطه گذاشتند که یک برادر و یک خواهر حق ندارند در محیط دربسته و یا ماشین تنها باشند . یا ضابطه رجوی بود که هرگز یک خواهر به تنهائی نباید برای انجام کاری به یک برادر مراجعه کند .

چرا ؟ مگر همه این زنان و مردان ، نمی گفتی که آگاه ترین ،انقلابی ترین ، رشید ترین ، بهترین ، پاک ترین و … فرزندان ایران هستند . پس چرا نمی توانند غرائز جنسی خود را در مواجهه با یکدیگر کنترل کنند ؟ و می بایستی با اهرم های فیزیکی این کنترل و ممانعت را انجام داد ؟

مسعود رجوی و مریم عضدانلو سرچشمه گل آلود و متعفن یک زخم چرکین و عفونتی تاریخی هستند که تفکرات داعش گونه آنان ، هنوز هم چندین هزار نفر را در چنبره متعفن خود ، در اسارت نگه داشته است

یادداشت از فرید

انتهای پیام/ انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=16304

نوشته های مشابه

10ژوئن
وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد
به بهانه سال‌روز یک خفت تاریخی

وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند