• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

نامه آقای منصور محمد زاده به برادرش مقصود محمد زاده – اسیر فرقه رجوی در کمپ لیبرتی

  • کد خبر : 1608
  • 05 مارس 2015 - 7:53

نامه آقای منصور محمد زاده به برادرش مقصود محمد زاده – اسیر فرقه رجوی در کمپ لیبرتی

بنام خدا 

خدمت برادر عزیزم مقصود

با عرض سلام امیدوارم که سلامت باشی برادر جان دو سال پیش زنگ زدی و صدایت را شنیدیم بسیار خوشحال شدیم گفتی که باز هم زنگ می زنی و ما خیلی منتظر تماست بودیم که متاسفانه دیگر زنگ نزدی.

بسیار نگران هستم برادر عزیزم. در سایت ها خواندم که تعدادی از افراد ساکن لیبرتی به آلبانی منتقل شده اند خیلی خوشحال می شوم که شما نیز در لیست افراد انتقالی باشی اما مثل اینکه هنوز از کمپ لیبرتی خارج نشده ای.

با توجه به اوضاع بحرانی عراق سخت نگران هستم از شما می خواهم که هرچه سریعتر از لیبرتی و عراق خارج شوی و به ایران یا کشورهای اروپایی بروی. اگر به ایران بیایی من و برادران و خواهرانت خیلی خوشحال می شویم هر چند مدت ۲۶ سال است از خانواده دور هستی و زمان زیادی گذشته است اما طبق مثل ترکی « ضررین هاراسینان قیدسن خیردی » پس باید امیدوار بود و به زمان حال و آینده فکر کرد و در گذشته نماند.

مقصود جان منتظر تماست هستم و اگر یک زنگ بزنی بر ما منت گذاشتی. چقدر خوب می شود که بار دیگر بتوانیم با همدیگر صحبت کنیم. از این فرصت استفاده می کنم و از سران مجاهدین می خواهم امکان تماس تلفنی شما را با من و اعضای خانواده فراهم کنند چون اختیار برادرم کاملا در دست شما سران مجاهدین است.

با امید دیدارت مقصود جان دیگر عرضی ندارم و منتظر تماست هستیم.

قربانت برادرت منصور محمدزاده کهریزی

کشمش تپه _ ماکو    ۱۲Mansur-Name-Matn Mansur-Mohamadzade-Matn اسفندماه ۱۳۹۳

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=1608