• امروز : پنج شنبه - ۱۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 8 June - 2023

#هزارجلادهزاراشرف/ این روزها کاربران ایرانی درباره منافقین چه می‌گویند؟

  • کد خبر : 15622
  • 01 جولای 2018 - 15:10

بسیاری از کاربران فضای مجازی در روزهای گذشته با راه‌انداختن هشتگ #هزارجلادهزاراشرف در صفحات شخصی خود در اینستاگرام و توییتر به بازخوانی جنایات منافقین پرداختند.

به گزارش فراق، در روزهای گذشته همزمان با ایام سالروز شورش مسلحانه منافقین علیه ملت ایران در ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ و انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در ۷ تیر، کاربران شبکه‌های اجتماعی با راه‌اندازی هشتگ #هزارجلادهزاراشرف برخی جنایات این سازمان در سالهای اخیر را مرور کردند.

این مرور و بازخوانی ترورها منافقین در ایامی بود که سرکرده آنها مریم رجوی، همزمان با اعتراضات محدود برخی بازاریان تهران خواستار گسترش اغتشاش و آشوب در بازار شده بود. وی در سال گذشته و همزمان با اغتشاش در برخی شهرهای کشور، مردم را به گسترش کانون‌های شورش دعوت می‌کرد هرچند که صحبت‌های او تأثیری در عموم مردم ایران ندارد و علت این مسئله جنایت‌های گسترده آنها در طول دهه ۶۰ و همچنین سال‌های اخیر است.

از جمله وقایعی که در هشتگ #هزارجلادهزاراشرف در فضای مجازی مطرح بود، ماجرای شرط ‌گذاشتن اعضای منافقین در حمله به شهر اسلام‌آباد همزمان با عملیات مرصاد بود. در این عملیات منافقین با ورود به داخل خاک ایران به بیمارستان اسلام‌آباد غرب وارد شده و با پاره کردن شکم زنان آبستن، بر سر اینکه کودک داخل رحم دختر است یا پسر شرط‌بندی می‌کردند!

دست داشتن اعضای منافقین در نسل‌کشی کردها همزمان با انتفاضه شعبانیه مردم عراق در ۱۹۹۱، ترور ۷ تیر و شهادت آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از مسئولان نظام، اشاره به کشتار مردم کوچه و خیابان و بیش از ۱۲ هزار شهید ترور توسط منافقین از جمله موضوعات داغ فضای مجازی در این هشتگ بود.

به نوشته تسنیم، همچنین یکی از کاربران مطرح اینستاگرام، حسن شمشادیِ خبرنگار سابق ایران در سوریه، فیلم صحبت‌های ایران ترابی پرستار مناطق جنگی را که در عملیات مرصاد و بیمارستان اسلام‌آباد حضور داشت منتشر کرد، فیلمی که در آن ایران ترابی جنایت منافقین در سوزاندن کودکان نوزاد و سر بریدن بیماران را افشا می‌کند.

این فیلم در روزهای گذشته در اکثر شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها دست به دست شد. نکته جالب در این هشتگ استقبال کاربران  ایرانی شبکه‌های اجتماعی با تفکرات و عقاید مختلف بود که نشان می‌داد اکثریت افراد جامعه نسبت به این گروهک ذهنیت منفی دارند.

فیلمی که حسن شمشادی و سایر کاربران اینستاگرام و توئیتر درباره جنایت منافقین در اسلام‌آباد منتشر کردند

عکس‌نوشته و پوسترهایی درباره جنایات گروهک منافقین توسط برخی کاربران طراحی و به‌طور گسترده منتشر شد که برخی از آنها را در ذیل مشاهده می‌کنید.

علاوه بر این فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد آمریکایی‌ها این گروه را رسماً آینده مطلوب خود برای حکومت در ایران معرفی می‌کنند!

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=15622

نوشته های مشابه

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند

31می
مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم
روایت «باقر محمدی» از نحوه ارتباط‌گیری خود با برادرش پس از 32 سال

مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم