• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024

مظلوم نمایی گرگ ها در پاریس

  • کد خبر : 15491
  • 24 ژوئن 2018 - 12:13

مریم رجوی برای به دست آوردن پول از طریق مزدوری برای کشورهای عرب منطقه به هر خفت و خواری و گدایی تن می دهد.

البته ماهیت این فرقه همین است همچنان که خود مسعود رجوی هم با دادن اطلاعات به استخبارات عراق پولهای هنگفتی بدست می آورد که حالا مریم هم دنبال رو آن ننگ تاریخ و بشریت است، میراثی که از مسعود رجوی به ارث برده است.

چند روز پیش در محل کار یکی از دوستانم که در اطراف پاریس زندگی می کند و از شخصیت ها ی شناخته شده قدیمی است متوجه شدم او را برای شوی مریم قجر در ویلپنت پاریس دعوت کرده اند که با تمام خانواده به این مراسم بروند و گفته اند حتی در صورت نیاز خودروی شخصی به دنبال آنها می آید و آنها را به محل مراسم می برد.
من این را از روی یک برگ تبلیغاتی که روی آن نوشته شده بود نظرگاههای مریم رجوی فهمیدم و وقتی که سوال کردم که این برگه چیست؟ برای من توضیح داد که مربوط به مریم رجوی است که هر روز داخل صندوق پست ما می اندازند و اتفاقا هم چندین و چند بار به اینجا مراجعه کرده و گفته اند که دراین مراسم حتی اگر شده چند دقیقه شرکت کنید خیلی هم مظلومانه برخورد می کنند ، ما هم زیاد به بیرون تردد نداریم فقط از قدیم اینها را می شناختیم که همیشه از این برگهای تبلیغاتی برای ما می آورند.
من هم به او گفتم من به شما ها تا حالا چیزی نگفتم چون وقتی که به ایرانیان می گویم که داخل فرقه بودم خیلی احساس بدی نسبت به ماها دارند به همین خاطر چیزی نگفتم ولی الان به شما می گویم که من بیش از ۲۰ سال اسیر دروغ ها و دجالگریهای همین فرقه بودم.
تمام حرفها و لجن هایی که روی این برگ نوشته از بالا تا پایین یک کلمه اش هم حقیقت ندارد. فرقه ای که عمر تمام اعضای خودش را در عراق تباه کرد حالا چطوری به این حرفها و ادعاها می تواند پایبند باشد. مرحوم گور به گور شده مسعود رجوی می گفت این حرفهای قشنگ خواهر مریم برای بستن دهان گشاد اروپایی ها است.
سپس تلفن همراهم را در آوردم و با نشان دادن و معرفی سایت جدا شدگان بخصوص مقالات آقای حسین نژاد، مترجم ارشد رجوی و خانم ها زهرا سادات میرباقری و بتول سلطانی از اعضای شورای رهبری فرقه گفتم که اینها را بخوانید تا فرقه رجوی را بهتر بشناسید.
وی بعد از مطالعه نسبی سایت گفت واقعا اینها سالیان سال است که دارند به ایران و ایرانی خیانت می کنند و برای همین است که مردم ایران از اینها بیزار و متنفر هستند و برخلاف دعاوی دروغشان هیچگونه پایگاهی در میان ایرانیان داخل و خارج کشور ندارند.

غفور فتاحیان

عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=15491

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»