• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

مرزبندی برخی جداشده ها با ایران و زخم خیانت رجوی

  • کد خبر : 15461
  • 23 ژوئن 2018 - 11:05

سلامی دارم به همه دوستان جداشده از فرقه رجوی ساکن در آلبانی و آنهایی که موفق شدند آلبانی را به قصد دیگر کشورهای اروپایی ترک کنند.

قبل ازهرچیز باید به شما به خاطر شهامت و جسارتی که برای جداشدن از ادامه خط خیانت رجوی به خرج دادید تبریک گفت. می دانم که هنوز زخم خیانت سالیان رجوی برجسم وذهن شما سنگینی می کند ومی دانم که پاک کردن این زخم به زمان نیاز دارد البته اگر اراده کنید می توانید زمان آن را کوتاهترکنید .

متاسفانه زمانی بر اثر بی تدبیری و خامی خودمان و شیوه های فریبنده رجوی با وی همراه شده و عمر و جوانی خود را در مناسبات فرقه گرایانه اش بیهوده سپری کردیم. رجوی جنایتکار طی سالیان جسم و روح همه ما را به بند کشید و مسخ و آلوده به خیانت های خودش کرد تا بتواند امیالش را پیش ببرد موضوعی که هنوز هم سعی می کند با در اسارت نگاه داشتن اعضا در آلبانی آن را دنبال کند .
اما صحبت اساسی من با شما به عنوان یک دوست و هم بند سابق این است همانطور که می بایست برای ترمیم آثار زخم خیانت رجوی برروی خود تلاش کنید ازموضع انسانی هم نباید بگذارید تا رجوی نسلی دیگر را قربانی امیال شوم و برده سازخود کند. همه ما در درقبال واکسینه شدن آنها مسئول هستیم، چون این را درتاریخ خواهند نوشت اما متاسفانه برخی ازدوستان جداشده به بهانه اینکه مثلا می خواهند با دولت ایران مرزبندی داشته باشند موضع سکوت درقبال خیانت وجنایت های فرقه رجوی گرفتند البته برخی هم گفتند اگر حرفی بزنیم فرقه حقوقمان را قطع و یا برایمان درکشور غریب دردسرهای مختلف درست می کند که قطعا چنین تفکراتی ناشی ازهمان آثارمخرب سیستم مغزشویی فرقه است که تا حدودی هم طبیعی بنظر می رسد اما این سکوت را نباید طولانی کرد. خوشبختانه در دنیای آزاد همه گونه اخبار واطلاعات کافی برای فهم ماهیت فرقه و واقعیت های بیرون دردسترس می باشد. بنابراین به نظر من اعضای جداشده ای که داشتن مرزبندی با دولت ایران را بهانه سکوت خود درقبال افشای ماهیت فرقه و زخم خیانت رجوی بر روی خود قراردادند باید بدانند که سخت در اشتباهند و باید بدانند داشتن چنین تفکری یعنی اینکه اول به خودمان وبعد به نسل جدید وآینده خیانت کردیم .
بنابراین توصیه ام به همه اعضای جداشده ازفرقه که طی سال ها ماهیت فریبکارانه رجوی را با گوشت و پوست خود لمس کردند این است که اگر واقعا ازموضع فهم ماهیت فرقه ازآن جداشدند اگرچه خود سوختند ولی باید مشعلی برای نسل جدید و آینده جامعه باشند تا باردیگر آنها در دام هیولایی همچون رجوی نیفتاده و زندگی شان به تباهی کشانده نشود چون رجوی ثابت کرده که به جان، مال و افکار انسانها فقط بعنوان یک وسیله برای رسیدن به رویای قدرت طلبانه خود نگاه می کند .
باورکنید فرقه رجوی پوسیده تر از آن است که بتواند در مقابل اراده مصمم شما کاری کند. دود و دم تبلیغاتی این فرقه درخارج کشورهم فریبی بیش نیست. به هرحال آرزو می کنم که هرچه زودتربتوانید خود را ازلحاظ روحی تقویت کرده و در مسیر جدیدی که برای زندگی خود انتخاب کردید موفق باشید .

یادداشت از حمید دهدار

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز خوزستان

 

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=15461

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»