• امروز : یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 26 May - 2024

دروغ های مریم قجر در مورد گروه تروریستی داعش / فرقه رجوی دزد قافله و یار شیطان بزرگ

  • کد خبر : 15297
  • 13 ژوئن 2018 - 12:27

هر روز که می گذرد دروغ های مریم قجر و دستگاه تبلیغاتی او خودش را نشان می دهد به طور مثال بعد از فرار مسعود از فرانسه به عراق که عنوان داشته بود« می رود تا برافروزد آتش بر کوهستانها!» ولی دیدیم که بر افروختن این آتش گریبان دامنش شده و در نهایت در اوج خفت و خواری به کشور آلبانی دیپورت شد و حتی رجوی جرات ندارد خودی نشان دهد .

در ادامه انقلاب های بهار عربی در نهایت جنگ به کشور سوریه کشیده شد و بعد از انجام جنایت های مختلف توسط گروههای تروریستی ، گروه ضد انسانی دیگری به نام داعش سر برافراشت و در همان ابتدا سعی نمودند در اوج وحشی گری و خشونت خودشان را مطرح کنند .

سران فرقه تروریستی رجوی که انگار این مسئله باب میل شان بوده هیچ وقت جنایت های انجام گرفته توسط آنان را محکوم نکردند ولی مشخص بود که در زیر این محکوم نکردن جنایت های انجام گرفته باید خبری باشد  در همان روز ابتدا با افشا شدن ماهیت سرکردگان گروه تروریستی داعش مشخص بود که این گروه توسط آمریکا راه اندازی شده است ولی سران فرقه تروریستی رجوی تولید این گروه ضد انسانی را به حکومت ایران منتسب و عنوان داشتند که داعش دست پرورده حکومت ایران است .

برای افشای دروغ های مریم قجر و دستگاه تبلیغاتی رجوی باید به گفته های خانم کلینتون که مدتی وزیر خارجه آمریکا بوده بسنده کنیم. وی در کتاب معروف خود به نام گزینه ای دشوار اذعان می کند که ما منتظر اعلام تاسیس داعش بودیم در ضمن داعش تنها یک حلقه از سناریوی کلان آمریکا در منطقه خاور میانه بود.
وی در جای دیگری به علت چرایی تاسیس این گروه می پردازد و عنوان می دارد: داعش ماموریت داشت شکلی انحرافی از اسلام را به نمایش بگذارد که نمادی از تندروی، جنایت و افراطی‌گری بوده و ضد تبلیغی برای موج گرایش به اسلام در دنیا باشد و از سوی دیگر مأموریت داشت تا همه مؤلفه‌های لازم برای تأمین منافع آمریکایی‌ها خصوصاً در زمینه دستیابی به منابع خاورمیانه را فراهم آورد. در ضمن داعش مأموریت داشت کشورهای عربی و اسلامی منطقه را یک به یک تصرف نماید .
خانم کلینتون در ادامه عنوان داشت :« من به ۱۱۲ کشور جهان سفر کرده بودم و با برخی از دوستان این توافق حاصل شد تا به محض اعلان تأسیس داعش این گروه به رسمیت شناخته شود، حتی توافق شده بود تا دولت اسلامی (داعش) در روز ۵/۷/۲۰۱۳ اعلام شود و ما منتظر اعلام تأسیس آن بودیم تا ما و اروپا هر چه سریعتر آن را به رسمیت بشناسیم.ما تلاش داشتیم از طریق اخوان المسلمین و از طریق داعش کشور مصر را تحت کنترل خود در آوریم و این کشور را تقسیم کرده و بعد به سراغ کشورهای خاورمیانه برویم . ولی ۳۰ ژوئن در مصر همه چیز در آن کشور به هم ریخت و نقشه ما خراب شد.البته برای زنده و سرپا نگهداشتن داعش در سوریه و عراق کمک های تسلیحاتی زیادی از طریق هوا نیز انجام دادیم و همه این کارها برای این بود که امنیت کشور اسرائیل تامین شود .»
حال با صحبت های خانم کلینتون باید دید که مریم قجر چه حرفی برای گفتن دارد آیا هنوز مدعی این می شود که داعش توسط ایران تولید شده است یا خیر ؟ البته باید گفت حمایت مریم قجر از داعش بی معنا نبوده است و ریشه در حمایت غرب از آن گروه تروریستی داشته و سران فرقه رجوی هم برای اینکه خودشان را در مسیر اهداف غرب نشان دهند حاضر شدند تن به کثیف ترین کار که همانا حمایت از گروه ضد انسانی داعش بوده دادند تا شاید در بازار مکاره سیاست غرب آنان را به حساب آورد .
در ضمن باید به این سئوال هم جواب داد که هیچ وقت مریم قجر و دار و دسته جنایت کارش به علت چرایی حمایت از گروه تروریستی داعش نخواهند پرداخت چون ماهیت رجوی این گونه است که هیچ نباید از خودش و سیاست اشتباهش انتقاد کند چون به گفته خود رجوی اگر ذره ای از خط و استراتژی خود انتقاد کنیم تا ته خط که همانا مبارزه مسلحانه در ۳۰ خرداد سال ۶۰ می باشد باید برویم و دیگر هیچ چیزی روی هم سوار نخواهد شد .
به همین خاطر است که داستان آی دزد دزد در مورد سران فرقه تروریستی رجوی حاکم است خودشان دزد قافله و یار شیطان بزرگ می باشند ولی سعی می کنند مقصر اصلی جنایات انجام گرفته در سوریه و عراق و … را به ایران نسبت دهند . البته از آنجایی که آفتاب هیچ وقت پشت ابر نمی ماند این بار نیز چهره منحوس سران فرقه تروریستی رجوی و حامیان غربی و اروپایی اش توسط خانم کلینتون روشن شد حال هر چقدر می خواهید مانند مریم قجر جیغ بنفش بکشید تا شاید مفتی های بی مغز عربی که طراحان اصلی ایدئولوژی شما و آنهایند سیل دلارهای نفتی را به سوی شما سرازیر کنند .

یادداشت از: هادی شبانی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=15297