• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

بازتاب افشاگری در شبکه ان.بی.سی آمریکا: من شخصا برای فرقه از عربستان سعودی ۳ کامیون طلا آوردم!

  • کد خبر : 15155
  • 02 ژوئن 2018 - 11:09

قطعا خود آمریکا هم در نقطه ای از به کارگیری این فرقه برای اهداف آن (که البته وقوع آن اهداف از نظر من محال است) پشیمان خواهد شد.

شبکه تلویزیونی ان.بی.سی آمریکا به افشای ماهیت فرقه رجوی و اردوگاه سوم آنان در آلبانی بعد از اشرف و لیبرتی در عراق پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل از نجات یافتگان در آلبانی، سعداله سیفی عضو جداشده از فرقه رجوی در آلبانی در این مستند شبکه NBC آمریکا شرکت داشت و سخنان وی تأثیر فوق العاده ای بر روی مخاطبان این برنامه گذاشت.

وی که چند ماه قبل از مقر فرقه رجوی در آلبانی فرار کرده است، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ان بی سی آمریکا گفت: علاوه بر اینکه خود شکنجه و زندانی شده است ، شاهد شکنجه و کشته شدن اعضای منتقد مجاهدین خلق در پادگان اشرف در عراق بوده است.

او گفت: فرقه رجوی با کسانی که از خودش بودند و ۳۰ سال به او خدمت کرده بودند، چه و چکار کرد،  با مردم نیز چنین خواهد کرد وقطعا این مصیبت است. قطعا خود آمریکا هم در نقطه ای  از به کارگیری این فرقه برای اهداف آن ( که البته وقوع آن اهداف از نظر من محال است ) برای رجوی پشیمان خواهد شد.

همچنین در این مستند شبکه ان بی سی آمریکا مسعود خدابنده از مسئولین سابق فرقه رجوی نیز حضور داشت و در این گفنگو منابع مالی فرقه را افشا کرد و سازمان مجاهدین را یک فرقه مخرب نامید.

مسعود خدابنده در توصیف این فرقه مخرب گفت که فرقه رجوی احساس، روان و فکر اعضای خود را مغزشویی و تحت کنترل قرار می دهد.

همچنین خدابنده اشاره کرد که هیچ افسر و کارشناس کارآزموده اطلاعاتی مجاهدین خلق را قابل اعتماد نمی داند چرا که این گروه یک فرقه مخرب است.

همچنین مسعود خدابنده که از فرماندهان حفاظت مسعود رجوی بوده، در گفتگو با شبکه تلویزیونی ان بی سی آمریکا اشاره کرد که یکی از منابع مالی فرقه رجوی کشور عربستان بوده و گفت: «من شخصا برای فرقه  از عربستان سعودی به عراق پول آوردم، سه کامیون طلا بود، فکر می‌کنم هر کدام یک تن طلا داشت.»

فیلم در لینک زیر قابل مشاهده است:

http://www.nejatngo.org/fa/posts/25871

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=15155

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»