• امروز : یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 26 May - 2024

فرقه سرکوبگر رجوی تمام لابی های خود را علیه مستند شبکه ان.بی.سی بسیج کرده است

  • کد خبر : 15134
  • 31 می 2018 - 14:59

فرقه سرکوبگر رجوی در تمامی کشورهایی که دسترسی دارد هواداران و لابی های خود را علیه تهیه کننده مستند شبکه ان بی سی بسیج کرده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق به نقل از بنیاد خانواده سحر، فرقه رجوی در فضای مجازی (سایت شبکه، توییتر، فیسبوک، …) افرادی که حتی انگلیسی نمی دانند را وادار کرده تا با چندین حساب مختلف علیه تهیه کننده کامنت بگذارند. مضمون تمامی پیام ها که مشابه یکدیگر و از تعدادی آی پی محدود به صورت «کپی و پیست» ارسال می شوند چیزی نیست به غیر از این که سعد اله سیفی، مسعود خدابنده و ریچارد اینجل مأموران و حقوق بگیران دولت ایران هستند.

این بسیج به قدری ناشیانه و عجولانه ترتیب داده شده که برای هر ناظری قبل از هر چیز ماهیت فرقه ای منافقین را برملا می کند. البته لابی های خارجی فرقه در پارلمان های مختلف نیز نظیر همین مضامین کلیشه ای را برای شبکه ان بی سی فرستاده اند که کاملا مشهود است آبشخور تمامی این فشارها یک نقطه و آنهم مقر رهبر فرقه تروریستی رجوی در پاریس است.

ای کاش در تمامی این نوشته ها و نامه ها و کامنت ها حداقل یک پاسخ به سؤالاتی که در مستند مربوطه مطرح شد، از جمله اینکه «هزینه اردوگاه سوم مجاهدین خلق را چه کسی می پردازد و چرا؟»، وجود داشت. فرقه ها جز دشنام و تهمت و هیاهو کار دیگری نمی کنند و این ترفند همیشگی آنان برای پوشاندن اصل واقعیت است که امروز دستشان کاملا رو شده است.

در آلبانی فرقه رجوی ترفندهای تهدید و تطمیع و تحمیق را هم شدیدتر کرده است. به خصوص با قرار دادن واسطه تلاش می کند تا سعداله سیفی ، بهمن اعظمی و منوچهر عبدی را وادار نماید تا به نفع فرقه مصاحبه کنند یا حداقل ساکت بمانند. سعداله سیفی بیش از همه تهدید شده است. برخی دوستان حتی نزدیک هم توصیه می کنند که او سکوت کند وگرنه سر سالم به در نخواهد برد.

همه جداشدگان و خانواده ها می دانند که سرشاخ شدن با فرقه خونخوار رجوی در کشور آلبانی با دیگر کشورها تفاوت کیفی دارد. وقتی از میان بیش از ۲۰۰ نجات یافته در آلبانی، که تا بن استخوان از رجوی و فرقه اش متنفر هستند و این را در محافل خصوصی خود ابراز می دارند، تنها به تعداد انگشتان دست حاضر به افشاگری علنی هستند مشخص است که چه فضای تروریستی حاکم است.

خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی در اردوگاه سوم در حومه تیرانا بیانگر این واقعیت است که علت اصلی جدانشدن بسیاری که خواهان جدایی هستند صرفا ترس است. آنها بهتر از هر کس دیگری می دانند که با یک فرقه جنایتکار روبرو هستند که از هیچ توطئه و قصاوتی فروگذار نیست.

مریم رجوی یقینا امروز دارد باد می کارد تا قطعا فردا طوفان درو نماید.

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=15134