• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

تقسیم بندی جدا شده ها در اتاق فکر شیاطینِ فرقه رجوی: خداوند، نیرنگ فرقه رجوی علیه نجات یافتگان را به خودشان برمی گرداند

  • کد خبر : 14895
  • 27 می 2018 - 12:11

فرقه جهنمی رجوی برای نفرات بیرون از خط فرقه برنامه های مختلفی برای سر به نیست کردن یا اذیت و آزار و شکنجه روحی با صرف هزینه های سنگین دارد پیش می برد.
جهت اطلاع خانواده های محترم اسرای فرقه و نجات یافتگان، سران فرقه و اتاقهای فکری و شیطان سازی و تیم مهار بحران فرقه افراد جدا شده از فرقه را به سه دسته تقسیم کرده اند:
دسته اول افرادی که حامل اسرار محرمانه و مجری طرحهای تروریستی سران فرقه و در ارتباط با شخص خود رجوی و عضو تیم های ترور و بمب گذاریها بوده اند که این گروه از نظر فرقه حتما باید از بین بروند و پاک سازی شوند که در مطلب قبلی به اطلاع شما عزیزان رساندم که سران فرقه چگونه در پوش کمک های انسانی نفرات را به سمت دامی که برای سر به نیست کردنشان طراحی کرده هدایت می نماید.

به قول خودشان نفرات سرخ که حتما باید پاک سازی شوند وگرنه روی آنها در خارج تشکیلات هیچ کنترلی نیست و باید همه شون حذف فیزیکی شوند. تاکتیک شناخته شده این فرقه در سرفصلهایی که به بن بست می خورد، مثل ده شهریور که همه افرادی را که احتمال می داد جلوی خط او زمزمه های اعتراض دارند تک تکشون را دم تیغ داد و همه را حذف فیزیکی  کرد. این حذف فیزیکی طرحی از پیش تعیین شده برای جلوگیری از انشعاب و اعتراض بود و یا کسانی از خانواده رضایی ها مثل علی زرکش که عمدا فرستادش در خط مقدم تا توسط راننده اش حذف فیزیکی شود چون نمی خواست کسی جلوی حرفهایش بایستد و چهره کثیفش را افشاء کند و یا حذفهایی که در اشرف به بهانه شلیک ناخواسته یا خودکشی یا سکته یا خودسوزی یا سرطان و مریضی انجام شد. مثل شمس الله و یاسر و مهدی فتحی و صدها نمونه دیگر که توسط سران فرقه برای بزک کردن چهره خود پاک سازی کردند.
و اما دسته دوم کسانی هستند که دنبال زندگی خود هستند و می خواهند پی کار خودشون بروند اما در افشای چهره تروریستی و ماهیت این سازمان از هیچ کاری دریغ نمی کنند و همواره تلاش می کنند که مردم را از خطرات افکار بیمار سران این فرقه با خبر کنند، که برای این دسته فرقه اولا تلاش می کند که با تهدید و تطمیع و ارعاب آنها را از این کار منصرف کند کما اینکه در افشاگری سایت سحر دیدیم که چطوری نفرات اجیر شده خود را سراغ  نفرات جدا شده می فرستد که با پیشنهاد مبلغ کلان او را تطمیع و به سمت خود جذب نماید که در صورت جذب نشدن به تهدید و ارعاب رو می آورد.

یکسری افراد ضعیف النفس هم مرعوب تهدیدات آنها می شوند و با دریافت مبلغ قابل توجهی خودشون را برای اجرای طرحهای سران فرقه همسو می کنند که بموقع اسامی و مشخصات این افراد با جز‌ئیات کامل  در صورت ادامه دار بودن همکاری آنها افشاء خواهد شد. برای دسته ای که حاضر نیستند با سران فرقه همکاری کنند راه کوچ دادن آنها به کشورهای دیگر را پیش گرفته اند.
البته طرحی خیلی ماهرانه که توسط افراد اجیر شده از چندین مدت قبل با پراکندن شایعات مختلف مثل آلبانی جای ماندن نیست و اینجا هیچ آینده ای ندارد اگر تا ده سال هم اینجا بمانید به شما پاس نمی دهند اینجا برای شما که می خواهید پناهنده شوید هیچ آینده ای متصور نیست.

البته با بکار گرفتن حامیانش در دولت و رمسا و کمیساریا با فشار آوردن و در مضیغه گذاشتن جداشدگان در زمینه های مختلف از دادن پاس و حق و حقوق پناهندگی و مجوزکار و جلوگیری از آمدن خانواده هایشان برای دیدار با آنها و ایجاد محدودیتهای استقراری و تحت فشار قرار دادن برای ترک مکان استقراری که کمیساریا برای جداشدگان فراهم کرده همه وهمه یک کر هماهنگ برای اجرای طرح سران فرقه برای دربدر کردن نفرات و تحت فشار قرار دادن آنها برای شکوندن مقاومت آنها و وابسته کردن دوباره شون به این فرقه جهنمی برای عدم افشای جنایتهایشون می باشد.
کما اینکه در ماههای اخیر دیدیم که در پوش کمک و حربه انساندوستانه  دام گسترده ای پهن کرد و تعدادی هم گرفتار این ترفند کثیف شدند که با کمک سران همین فرقه خودشون را به یونان رساندند بامید اینکه به کشور آلمان و یا دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا برسند. چ

ندین ماه است که در یونان گرفتار ترفند این فرقه جهنمی تروریستی شده اند و الان بدون پول و امکانات و پشتیبان در یونان روزهای بسیار سختی را سپری می کنند. افرادی که همه عمر و جوانی خود را برای سران این فرقه فدا کردند ببینید که چه بلایی بسرشان می آورند و چه اذیت و آزارهایی که در حقشون روا می دارد تا افراد را دوباره در دام افکار پوسیده خود گرفتار کنند و از هیچ رذالتی فروگذارنمی کند. این است ماهیت سران این فرقه جهنمی ، ولی این را بدانید که هر نیرنگ و دسیسه ای که علیه نجات یافتگان در سر دارید خداوند آن را به خودتان برمی گرداند.

و مکرو و مکر الله والله خیر الماکرین

یادداشت از: پیام رستمی

نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14895

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»