• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

بازیِ کثیف رجوی با مستمری اعضای فرقه: اگرموضع نگیرند مستمری شما قطع می شود / جداشده ها خاری در چشم مریم رجوی هستند که مانع از پیشبرد سیاست دروغ و فریب او شدند

  • کد خبر : 14891
  • 27 می 2018 - 12:03

اخیرا مریم رجوی و فرقه اش دست به اقدام کثیفی زده اند و نفراتی که مستمری ماهیانه خود را هنوز از آنها می گیرند را وادار به نوشتن مقاله علیه جداشدگانی کردند که حاضر نشده اند مستمری خود را از فرقه رجوی بگیرند و از کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگی در تیرانا دریافت می کنند.

همانطور که اطلاع دارید عده ای از نجات یافتگان از فرقه رجوی حاضر نشدند زیر یوغ مالی فرقه مانده و مستمری ماهیانه پناهندگی خود را از این فرقه با هزار تهدید و توهین و تهمت بگیرند و بعد از تلاش های بسیار موفق شدند تا این مستمری را از کمیساریا مستقیما بگیرند و دستشان را از زیر ساطور مریم رجوی خارج کنند.
از آن زمان فرقه رجوی انواع ترفند ها را علیه این افراد به کار گرفت. از یک طرف با تطمیع تلاش نمود تا پول بیشتری بدهد به شرط اینکه آنان به کمیساریا نامه بدهند و درخواست کنند که مانند قبل مستمری از جانب فرقه داده شود. از طرفی دیگر با تحمیق و فریب و با وعده سرنگونی و اعزام به خارج از آلبانی سعی کردند افراد را اغوا نمایند. همچنین با توسل به تهدید سعی کردند افراد را بترسانند و اکیپ های تعقیب و مراقبت همراه با گرفتن عکس و فیلم براه انداختند.
این کار کثیف با تهدید به اینکه اگرموضع نگیرند مستمری آنان قطع می شود انجام شده و افراد زیر فشار مجبور به امضای نوشته ای شده اند که ایادی فرقه رجوی جلوی آنها قرار داده اند. هدف اصلی آنها هم روشن است. آنان می خواهند یپش دستی کرده و نجات یافتگانی که از زیر سلطه فرقه بیرون آمده اند را خراب کنند و با زدن انواع تهمت ها افشاگری های آنان را خنثی نمایند.
این تلاش ها البته بیشتر برای درون فرقه کاربرد دارد و می خواهند جلوی ریزش نیرو که در ارتباط با نجات یافتگان روز به روز بیشتر می شود را بگیرند. واقعیت این است که نجات یافتگان زندگی آزادی را شروع کرده اند و کار خودشان را می کنند و به هیچ عنوان اهمیتی به این خزعبلات نمی دهند. آنان خاری در چشم مریم رجوی هستند که مانع از پیشبرد سیاست دروغ و فریب او شده اند.
خود فرقه معتقد است که جداشدگان موی دماغ آنها هستند چون با دیدن افراد جداشده در سطح شهر و اینکه آزادند و زندگی بدون فشاری دارند باعث شده ریزش و فرار در درون فرقه بیش از پیش شود که همین فرقه را ترسانده و به تکاپو انداخته است که مذبوحانه دست به چنین توطئه های کثیفی توسط عناصر خود فروخته خود در بیرون بزند ولی باید به سرکرده اصلیشان بگویم که ما را تهدید نکنید،  به صلاحتان نیست. شما اول باید جواب تمام خیانت ها و جنایت هایتان را بدهید.

احمد دارابی

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14891

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»