• امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023

خانواده یکی از اسیران فرقه رجوی: اقدام رذیلانه جعل نامه منتسب به خلیل انصاریان را شدیدا محکوم می کنیم

  • کد خبر : 14875
  • 26 می 2018 - 12:58

خانواده یکی از اسیران فرقه رجوی با انتشار پیامی اقدام رذیلانه جعل نامه منتسب به خلیل انصاریان را توسط فرقه رجوی شدیدا محکوم کردند.

در این پیام که در اختیار پایگاه خبری-تحلیلی فراق قرار گرفته آمده است: در رابطه با انتشار مقاله ای تحت عنوان افشای مزدوران که توسط فرقه سرکوبگر رجوی و جعل امضای برادرمان خلیل انصاریان در یکی از سایت های این فرقه در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۹۷ منتشر کرده جهت اطلاع افکار عمومی ومردم شرافتمند ایران توضیحات زیر را ضروری می دانیم.

  1. ضمن تماس با برادرمان، خلیل انصاریان در آلبانی مشخص گردید که وی هیچگونه اطلاعی از نگارش این متن نداشته و تماما از طرف مسئولین این فرقه تنظیم و انتشار گردیده است.

۲ . رهبران فرقه در آلبانی که بیش از ۳۰ سال حق هیچگونه تماس تلفنی و ارتباط برادرم خلیل با خانواده را نداده اند اکنون از اینکه ایشان بعد از جدایی موفق به تماس با خانواده گردید به شدت نگران و به دنبال قطع این تماس با اهداف خاص می باشند.

۳ . این فرقه دقیقا می داند با توجه به اینکه از تماس ما با خلیل اطلاع دارد و می داند این تماس از ایران صورت می گیرد به منظور ایجاد مشکلات امنیتی برای خانواده اقدام به انتشار این متن که تماما توهین به مقامات و مسئولین دولت ایران است نموده است تا برای ما مشکل ایجاد نماید.

۴ . ما ضمن تشکر از تلاشهای بی دریغ اعضای انجمن نجات خوزستان و دیگر اعضای جدا شده این اقدام ضد انسانی را شدیدا محکوم می نمائیم و خواهان پیگرد قانونی خواهیم بود. ما خداوند متعال را شاهد می گیریم که در رابطه با ارتباط با برادرمان هیچگونه فشاری به خانواده مان وارد نشده و در کمال احترام و ادب با ما رفتار گردید و خداوند تبارک و تعالی بهترین شاهد و گواه است.

خانواده خلیل انصاریان

خوزستان – شادگان – ۲ خرداد ماه ۱۳۹۷

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14875