تاریخ : یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰ Sunday, 28 November , 2021

وعده سرنگونی برای فرقه رجوی نزدیک است

  • کد خبر : 14841
  • 23 می 2018 - 12:36

مریم رجوی خارج شدن ترامپ از توافق هسته ای برجام را گامی مهم و نزدیک شدن به سرنگونی برای اعضای گرفتار در داخل فرقه عنوان کرده و به این وسیله می خواهد پایه های متزلزل تشکیلات فرقه ای خود را محکم کند.

حالا به نکاتی که مریم رجوی برای فرماندهان فرقه اش در آلبانی فرستاده و می خواهد در سطح سرسپردگانش در تشکیلات جاری شو توجه نمایید که البته بحثی است که تاکنون هیچ کس آن را جدی نگرفته و اکثرا آنرا به تمسخر گرفته اند.

نکات ارسالی از این قرار است:

۱٫ آمریکا از برجام خارج شده و در نتیجه ایران را تحریم های شدیدتری خواهد کرد و لذا شاهرگ اقتصادی ایران بند خواهد آمد و نارضایتی بیشتر خواهد شد و دست ایران از کشورهای عربی از قبیل سوریه یمن و لبنان و عراق کوتاه خواهد گردید و آمریکا خاکریز جنگ که از مرزهای عراق به مرزهای اسرائیل منتقل شده بود را مجددا در مرزهای ایران خواهد بست و ایران را در تنگنا و بن بست قرار خواهد داد.

۲٫ ایران از درون با وضعیت بحرانی و تضادهای داخلی که هم اکنون هم آثار آن معلوم شده است و همچنین تظاهرات و اعتراضات که به دلیل تشدید تحریم ها گسترده تر شده اند مواجه خواهد شد و در نتیجه ایران تضعیف خواهد گردید و همین موضوع باعث شکل گیری بیشتر کانونهای شورشی به ابتکار مجاهدین خلق می شود و ایران نمیتواند این امواج را کند و سرنگون می شود.

۳٫ کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه باید در این شرایط فعلی یا آمریکا را انتخاب کنند یا رژیم، که هرگز ایران را انتخاب نمی کنند و سرمایه گذاری آنها روی آمریکاست و لذا کشورهای منطقه مانند ترکیه و پاکستان و کشورهای حوزه خلیج فارس هم مانند اروپا به اردوگاه ترامپ خواهند پیوست.

حالا توجه کنید که هدف مریم رجوی از این بحث و انتقال آن به تشکیلات چیست؟ از آنجا که تشکیلات در حال فروپاشی است و فرار و جدایی افراد به یک جریان روزمره تبدیل شده است، مریم رجوی برای روحیه دادن به نیروها و افرادی که در حال جدایی هستند با فریب می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد. مریم رجوی خوب می داند که هیچ جایی در داخل ایران در هر صورتی که پیش بیاید ندارد و این بحثها دیگر ثمر بخش نیست. نه کانون شورشی در کار هست و نه تحریمها باعث سرنگونی ایران و جایگزین شدن فرقه اش می شود و این موضوعات را سالهاست داریم تجربه می کنیم و به چشم می بینیم.

نتیجه ای که ما از نکات مریم رجوی می گیریم این است که در حال حاضر هیچ راهی برای فریب افراد داخل تشکیلات باقی نمانده و او دارد همان حرفهای تکراری سالیان را به خورد افراد می دهد. رجوی می خواهد از شریط بوجود آمده استفاده بکند و بحثهای ایدئولوژیکی که همان مغزشوی است را شروع بکند و اسم این کار هم آمادگی ایدئولوژیکی برای مرحله سرنگونی بگذارد ولی بیچاره نمی داند که در حال حاضر هیچکس برای حرفها و توطئه های مریم برای اسیر سازی بیشتر تره خورد نم یکند و بدون توجه به این موضوعات افراد پا به فرار میگذارند و جدا می شوند.

باید به رجوی گفت بحثهای تکراری دیگر کار ساز نیست. مجبور هستی که انتخاب را در اختیار افراد بگذاری که راه خود را انتخاب کنند تا ببینیم چه کسی برای وعده سرنگونی باقی خواهد ماند. دست و پا زدن آن هم برای اسیر سازی بیشتر با توجه به آگاهی افراد در داخل تشکیلات نتیجه عکس می دهد.  امیدوارم روزی در مقابل همین افراد برای پاسخ گویی به این همه دروغ و دغل حاضر باشی. همسر ملعونت که متواری شد تا جوابگو نباشد.

محمد هاشمی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14841

نوشته های مشابه

27نوامبر
ریزش نیرو در فرقه رجوی و نابودی کامل نزدیک است
جداشدگان از چنگال فرقه رجوی در آلبانی، تحت حمایت انجمن ایرانیان قرار می‌گیرند

ریزش نیرو در فرقه رجوی و نابودی کامل نزدیک است