• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024

فرقه رجوی خطری بزرگ برای کشورهای منطقه بالکان و اتحادیه اروپا است / آیا داستان بسته شدن کمپ اشرف تکرار می شود؟

  • کد خبر : 14718
  • 15 می 2018 - 12:18

در نوشته های گذشته به پیام مسعود رجوی اشاره شد که از درون قبر برای اعضای فرقه داده بود و خواسته بود که اعضای مجاهدین برای صدمین بار، یکبار دیگر هم تا سال ۱۳۹۷ بمانند، و اگر غیر از این شود مثل همیشه نشان می دهد که آنها خائن و نفوذی هستند. اما وجه دیگر این پیام برای فرقه مجاهدین این بوده است که آنها باید پاک کردن رد پا و اسناد اعمال تروریستی و خرابکارانه فرقه رجوی در اروپا را در دستور کار قرار دهند. اما چرا؟

واقعیت این است که بعد از پیام از گوربرخواسته فرقه یعنی مسعودرجوی که  خروج نیروهای تشکیلات را تا بهمن ۹۷ دوباره ممنوع و این مسله را حرام اعلام کرده بود، چند نفر از فرقه تروریستی رجوی فرارکردند و این نشان دهنده این است که حنای فرقه و توطئه بازی با مرده فرقه دیگر کارایی نداره و مسعود رجوی به طور تاریخی  مرده است.
اما سیر حوادث بعد از اتفاقات در کشور آلبانی چنان سریع است که معنا و ابعاد این پیام را بیشتر میشه درک کرد. اما  با مثلث شکل گرفته از مردم آلبانی، دولت آلبانی و افشاگری های روز افزون اعضای جداشده از فرقه رجوی برای افکار عمومی به روشنی مشخص شده است که  حضور فیزیکی فرقه رجوی خطری برای کل کشورهای منطقه بالکان و اتحادیه اروپا هست و دولت مردان و نمایندگان واقعی این ملت های شریف  تلاش می کنند که  سرطان فرقه رجوی را ازبین ببرند و نمایندگان اروپا به خوبی ازخطر این فرقه تروریستی  آگاه هستند.

بعضی از ارباب ها و لابی های غربی فرقه رجوی که محل استقرار جدید، یعنی آلبانی، را برای این فرقه بوجود آوردند، بخوبی از کارکرد مخرب آن باخبرهستند و الان  محصول مخربشان پشت مرزهای کشورهای خودشان هست. حال آنها به تکاپو افتاده اند  تا جلوی گسترش این سرطان بدخیم را بگیرند.

البته کل ماجرا به این ختم نمی شود و قبل ازاینکه خبری را بازگوکنم، جا داره اشاره داشته باشم به این نکته که خیلی ها مثل من که در اردوگاه های مرگ فرقه رجوی بودیم باخبر هستیم که وقتی فرقه به بن بست می رسید دست به پاکسازی مدارک و شواهد می کرد مثل ازبین بردن زندان ها و شکنجه گاه ها و موارد دیگر. همچنین به خاطر داریم که وقتی زمزمه های شکست و بسته شدن اردوگاه مرگ اشرف واخراج ازعراق وقتی به واقعیت می پیوست شاهد این بودیم که رجوی دست به توطئه های می زد که رد پاهای خودش را چه در جنایتی که در عراق و در حق مردمان عراق کرده بود، پاک کند و چه در داخل مناسبات کسانی که دستشان در این جنایات کثیف و آلوده بود را از عراق هر چه زودتر خارج کند.
حتی شاهد توطئه های ازقبل طراحی شده در۶ و۷ مرداد و ۱۹ فروردین و پاک سازی درشهریور که ازبالاترین نفرات فرقه به دستورمسعودرجوی می بایستی کشته میشدند.

چرا این را عنوان می کنم می خواهم به این خبر برسم که فرقه ترویستی مریم رجوی این خبررا درسایت های خودش برملا کرد که تیتر این خبر دراختیار شما عزیزان قرار می گیرد.
این تیتر اطلاعیه به اصطلاح کمیسون امنیت وضد تروریست شورای ملی مقاومت می باشد که سی و یکم فروردین ۹۷ درسایت رسمی این ویترین بیرونی فرقه رجوی منتشرشده است :

«توطئه ترور وحملات ترویستی به دفاتر ومراکز مجاهدین درکشورهای مختلف»
اینجاست که این سوال باید پرسیده شود که ؟
ارتباط پیام مسعودرجوی ملعون چه ارتباط مستقیمی با این سیرتحولات دارد ؟
سوال دیگر این است که چه ارتباطی بین این افشاگری ها و توطئه جدید فرقه است که می خواهد با انتشار این خبرها دفاتر و مراکز امن و محملهای ترویستی خودش را پاکسازی کند؟
آیا داستان فرانسه بازتکرارشدنی است ؟
چه اسناد ومدارکی در این دفاتر تروریستی مریم رجوی وجود دارد؟
آیا داستان بسته شدن کمپ اشرف تکرار می شود؟ و آیا این بار از نوع بسته شدن دفاتر فرقه تروریستی در کشورهای اروپایی است ؟
بی شک اربابان رجوی این خطر را بخوبی حس کردند که اتحادیه اروپا و نمایندگان پارلمان اروپا خیز برداشتند که یک داستان وحشتناکتر از فرانسه وبازجویی از مریم رجوی در سال ۲۰۰۳ ختم شود.

احسان بیدی
انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14718

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»