• امروز : پنج شنبه - ۱۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 8 June - 2023

واقعیت محض فروپاشی قریب الوقوع فرقه رجوی است

  • کد خبر : 14665
  • 14 می 2018 - 10:12

فرار و جداشدن افراد رده بالا و قابل اعتماد فرقه رجوی و تاثیراتش در خنثی شدن دروغهایی که به افراد نجات یافته نسبت می دهند در حال حاضر به یک جریان رو به افزایش تبدیل گردیده است.

به قول خود رجوی ملعون حق هیچگاه پوشیده و پنهان نمی ماند و واقعیت را باید پذیرفت هر چند که تلخ باشد. واقعیت محض فروپاشی قریب الوقوع فرقه رجوی است.

فرقه جنایت کار رجوی همیشه تلاش کرده تا دست افراد مخالفش را زیر ساطور اتهامات واهی نگهدارد و همواره آزاده ترین و آگاه ترین فرزندان مردم ایران را که برای سالیان فریب داده بود با برچسپ و مارک بریده و مزدور و خائن خراب کند و از صداقت و یک رنگی این افراد که هر کدام بیش از ۳۰ سال از بهترین دوران زندگی شان را قربانی هوس بازیهای رجوی خائن کردند سوء استفاده نماید.

دستگاه عقب مانده و پوسیده فرقه رجوی با پیغمبر سازی از رهبرش از آنجا که توان هیچگونه اختلاف نظر و مخالفتی با دیکتاتوری مطلقی که بر پا کرده را ندارد هرگونه اختلاف نظر و مخالفت از هر کس در هر سمت و هرنقطه ای که باشد را خیانت و مزدوری نامگذاری می کند. اما تمام کثافت کاریها و وطن فروشیهایی که در تبانی با دشمنان ایران و ایرانی بر خلاف نظرات جمع و رهبری جمعی که شعارش را می دهد خودش و مریم انجام می دهند خدمت به انقلاب و کمک به مردم ایران می نامد.

چه در زمانی که من داخل فرقه بودم و چه حالا که خارج شده ام تمامی حرفهایی که آنها سر افرادی که نمی خواهند در آن دستگاه بمانند می زنند صرفا یک سناریوی تکراری و دیکته شده توسط مسعود رجوی بوده و هست.

این روزها ما شاهد فرار و جدا شدن افرادی هستیم که سالیان دراز از نفرات قابل تکیه و اعتماد فرقه رجوی بودند. نمونه آنها مرتضی مرتضوی یا مالک که بیش از چهل سال سابقه عضویت در فرقه را دارد.

سئوال اصلی از مسعود رجوی این است که پاسخ به این گونه افراد چه است که تا همین دیروز از افراد نور چشمی و ازمسئولین نیرویی و حفاظت و امنیت دستگاه خود محور تو بودند و الان دست به بالاترین خطا از نظر تو یعنی بیرون رفتن از فرقه زده اند.

آیا اگر طبق روش جاری به این ها نیزبگویید نفوذی و مزدور و خائن و خود فروخته و غیره که عالمی به ریش تو می خندند و آبروی نداشته ات در برابر خلائق و حتی اعضای وفادار خودت خواهد ریخت. چرا در برابر جریان ریزش مستمر و فزاینده نیرو سکوت کردید؟

منتظرهستید ببینید می توانید با یک کلک و حقه دیگر با پول و فریب و تهدید و هزار وعده و وعید پوشالی آنها را دوباره به سمت خودتان بکشید تا آبرو باخته تر از این نشوید که البته خود مسعود گفته که ما آبرویی برای ریخته شدن نداریم.

یا شاید اینکه ضربه آنقدر سنگین و کاری است که مات شده اید و زبانتان بند آمده است و توان واکنش و عکس العمل را از دست داده اید؟

انتهای پیام / سعد اله سیفی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14665

نوشته های مشابه

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند

31می
مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم
روایت «باقر محمدی» از نحوه ارتباط‌گیری خود با برادرش پس از 32 سال

مخفیانه وارد تلگرام شده و توانستم به برادرم وصل شوم