• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

جمعی از جداشده های فرقه رجوی در استان ایلام: دوستان قدیمی بپا خیزید و بیش از این به رجوی ها اجازه سوء استفاده از خود ندهید

  • کد خبر : 14563
  • 05 می 2018 - 9:53

جمعی از جداشده های فرقه رجوی در استان ایلام به اسرای دربند فرقه رجوی نامه نوشتند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق متن این نامه به شرح زیر است:

سلام بر دوستان قدیمی

سلام بر دوستان قدیمی که بیش از سه دهه است در غربت و اسارت ذهنی و جسمی فرقه رجوی گرفتار شده اند و به اجبار اهداف شوم و پلید رجوی خائن و عروسک خیمه شب بازی ( مریم قجر ) را برای خیانت به ایران و ایرانی به پیش می برند.
سلام بر شما قربایان مسعود و مریم رجوی، دوستان قدیمی بپا خیزید و بیش از این به رجوی ها اجازه سوء استفاده از خود ندهید. بپا خیزید! مثل دوستانتان که اخیراً خود را از اشرف ۳ از قید و بند رجوی ها رها نموده و به دنیای آزاد قدم نهادند و در امنیت کامل تحت پوشش کمیساریای عالی پندگان سازمان ملل متحد قرار گرفته اند. خود را از زندان رجوی ها رها نمایید.
و به امید معجزه بیش از این وقت خود را تلف و عمر خود را تباه نسازید. بپا خیزید و پشت به رجوی و رو به آزادی محکم و استوار چون کوهی در باد قدم بر دارید.
خودتان بفکر نجات خودتان باشید و برای به دست آوردن آزادی تمام سختی ها را به جان بخرید. یک بار برای همیشه به رجوی نه بگویید و از هر راهی که می دانید و می توانید خود را به دنیای آزاد و به کمیساریا در تیرانا برسانید که باقیمانده عمر را در آرامش و آسایش به سر ببرید و آزادی را در کنار خانواده تجربه کنید.
به امید رهایی و نجات تک تک اسیران از چنگال خون چکان رجوی.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز ایلام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14563

نوشته های مشابه