• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

پیام فوری مسعود رجوی از گور منتشر شد:«خروج ممنوع»/اعضا تا ۱۹بهمن ۹۷ باید در فرقه رجوی بمانند وگرنه خائن محسوب می شوند

  • کد خبر : 14484
  • 30 آوریل 2018 - 9:48

معمولا مسعود رجوی خائن به این سادگی ها پیام نمی دهد و حتی برای افراد داخل مناسبات فرقه اش هم هر چند سال یک بار پیام میدهد.
قبل از هر چیز رجوی نمی خواهد که آفتابی شود چون خودش خوب می داند که هزاران سئوال بی جواب وجود دارد. هم سوالات سیاسی و هم سؤالات مربوط به استراتژی فرقه اش که بخوبی میداند که جوابی برای آنها ندارد و لذا هیچ موقع نباید آفتابی شود.

چرا رجوی در هفته گذشته بعد از چندین ماه و شاید بعد از یک سال و نیم سکوت یک پیام کوتاه و تکراری برای افراد داخل تشکیلات فرستاده است؟ بنظر من علت خیلی واضح است. وقتی که در حال حاضر تشکیلات وضعیت انفجاری دارد حتما باید برای شیره مالیدن بر سر افراد خودش وارد شود، چون مریم رجوی عقب افتاده تمام تلاش خودش را کرد و جوابی نگرفت.
بر اساس خبری که از جانب دوستانم در داخل تشکیلات به دستم رسیده مسعود رجوی به تمام افراد داخل تشکیلات اعلام کرده است که سازمان ظرفیت فرستادن افرادی که نمی خواهند در تشکیلات بمانند را ندارد و این جداشدن ها ضربه مهلکی به فرقه اش خواهد زد و اعلام کرده است که تا ۱۹بهمن ۹۷ باید بالاجبار در تشکیلات بمانند وگرنه خائن محسوب می شوند. این پیام خیلی کوتاه بوده است.
علت دادن چنین پیامهایی با توجه به تجربیاتی که ما در درون تشکیلات داریم این است که شرایط سیاسی و بین المللی و داخلی آنقدر علیه این فرقه است که افراد حتی در سطح مسئولین مسئله دار میشوند و پشت بند آنهم خواهان جدایی می گردند. در حال حاضر به نظر میرسد که شرایط داخل تشکیلات چنان بهم ریخته که مسعود رجوی خودش شخصا وارد شده و رسما اعلام «خروج ممنوع» کرده است. از چنین پیامه ایی بخوبی روشن است که بسیاری خواهان جدایی هستند و در آینده نزدیک ریزش نیروی بالایی را شاهد خواهیم بود.
مسعود رجوی گور به گور شده گفته است که سازمان ظرفیت آزاد کردن نفرات از تشکیلات تا نوزده بهمن امسال را ندارد. از این موضوع میفهمیم که در کشور آلبانی برعکس آن چیزی که گفته میشود که مثلا افراد سازمان آگاهانه مانده اند و می خواهند ایران را سرنگون بکنند، کسی مایل به ماندن با فرقه رجوی نیست و به همین خاطر آنها را در محلی دور دست اسیر کرده اند.
اگر رجویها آزاد کردن افراد را شروع بکنند سر کلاف باز می شود و حرفهای ما جدا شده ها و خانواده های دردمند به اثبات میرسد، چون خانواده ها و جداشدگان همیشه گفته اند که افراد را به زور در کمپ جدید موسوم به اشرف سه نگه داشته اند.
باید به رجوی ملعون گفت که همه تو را به عنوان یک خائن مزدور اجاره ای می شناسند و با این پیام دادن ها نمی توانی افراد را اسیر خود سازی. این را بدان که شرایط عوض شده و آن دورانی که به پشتوانه صدام حسین سرکوب می کردی گذشته است. دیگر آن شرایط بسته و خفقانی که در عراق برای افراد ایجاد کرده بودی و آنها را به راحتی سربه نیست و شکنجه می کردی وجود ندارد. اینجا آلبانی است و دیگر با پیام دادن نمی توانی کسی را فریب بدهی.
ما جدا شدگان دوستانمان را آگاه می سازیم و برای رهایی آنها تلاش خواهیم کرد. پس منتظر باش تا رهایی دوستانمان را با چشم ببینی و همین جدا شده ها ریشه تو را خواهند سوزاند.

محمد هاشمی

نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14484