• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024

تیم مزدوری ترامپ با حضور «رودی جولیانی» تکمیل شد / آیا فرقه رجوی و ترامپ به این نتیجه رسیدند که به آخر خط نزدیک شدند؟

  • کد خبر : 14372
  • 24 آوریل 2018 - 10:00

رفتار این روزهای رئیس جمهور آمریکا نشان از درماندگی کاملِ وی در اداره امور این کشور دارد. 

چند روز پیش «رودی جولیانی»، شهردار سابق نیویورک و حامی فرقه تروریستی رجوی به تیم حقوقی «دونالد ترامپ» پیوست تا تیم مزدوری ترامپ تکمیل شود.

به گزارش گروه رسانه های فراق به نقل از یورو نیوز، این خبر توسط جی سکولوف، وکیل ترامپ اعلام شد. به گفتۀ او، جولیانی یکی از سه وکیلی است که به‌تازگی به تیم حقوقی شخصیِ دونالد ترامپ پیوسته تا به دفاع از آقای ترامپ در تحقیقاتی بپردازد که از سوی رابرت مولر، دادستان ویژۀ پروندۀ دخالتهای روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی آمریکا در جریان است.

دونالد ترامپ همواره تاکید دارد که در جریان این انتخابات، هیچ توافقی با روسیه شکل نگرفته است و بر این اساس رابرت مولر را «تعقیب‌گر توهمات» توصیف می‌کند.

پس از اعلام خبر پیوستن جولیانی به این تیم حقوقی، دونالد ترامپ در بیانیه‌ای رودی جولیانی را فردی فوق‌العاده توصیف و به دوستی بلند مدت خود با او اشاره کرد.

رودی جولیانی پیش از آنکه در سال ۱۹۹۴ میلادی شهردار نیویورک شود، در مقام دادستان فدرال فعالیت می‌کرد. او تا سال ۲۰۰۱ میلادی به کار خود در شهرداری ادامه داد و درنهایت پس از ترک این مسئولیت، به فعالیت در بخش خصوصی روی آورد.

جولیانی از مخالفان سرسخت ایران و از حامیان فرقه تروریستی رجوی است.

مارتین و جین راسکین، زوج وکیل ساکن فلوریدای جنوبی نیز دو وکیل دیگری هستند که به جمع حقوقدانان ترامپ پیوسته‌اند. اعضای جدید پس از آن به این تیم اضافه شدند که جان دود، آخرین رئیس تیم حقوقی دونالد ترامپ ماه گذشته استعفا داد.

وضعیت فعلی داخل کشورآمریکا با سیاست های ترامپ به شدت متشنج است و باید منتظر ماند و دید که آیا فرقه رجوی و ترامپ به این نتیجه رسیدند که به آخر خط نزدیک شدند؟

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14372