• امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023

یکی از منتقدین فرقه رجوی خطاب به رئیس جمهورآلبانی: اجازه ندهید فرقه رجوی از خاک کشور شما برای اسارت نیروهایشان استفاده کند / این امکان را فراهم سازید تا خانواده ها به کشور آلبانی سفر کنند

  • کد خبر : 14368
  • 24 آوریل 2018 - 9:54

یکی از منتقدین فرقه رجوی خطاب به رئیس جمهورآلبانی نامه نوشت.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق متن نامه سید امیر موثقی خطاب به «ایلیر متا» به شرح زیر است:

 جناب آقای رئیس جمهور

با سلام و تقدیم احترام

اینجانب یکی از منتقدین فرقه رجوی می باشم که به مدت پانزده سال در کمپها و اسارتگاه های این فرقه تروریستی در خاک عراق با بدترین شرایط روحی و روانی و جسمی و بد ترین توهین ها و فحاشی ها  در درون تشکیلات فرقه ای رجوی مواجه بوده ام و از کوچکترین حق و حقوق و آزادی های فردی در درون این تشکیلات فرقه ای و قرون وسطایی محروم بودم.

من بعد از جدائی از فرقه سکوت نکردم و برای نجات جان دوستانم که درفرقه گرفتار هستند کمک می کنم و افشاگری می کنم و به مجامع حقوق بشری مراجعه و درخواست کمک می کنم.

هدف ما این است که سایر قربانیان و اعضای فرقه بتوانند از زیر کنترل فرقه ای و مغزشویی خارج شوند و قادر شوند که به همراه خانواده های خود زندگی جدیدی را آغاز کنند.

 مریم رجوی مستقر در فرانسه که رهبری فرقه را برعهده دارد و نمایندگان ارشد این سازمان از پاریس به آلبانی  می آیند  تا باز به همان شیوه های مغزشویی جاری در اردوگاههای عراق اعضای سازمان را در کنترل خود داشته باشند.

روشن است که هنگامی که این افراد بعد از سالیان طولانی پای به دنبای آزاد و کشور آلبانی می گذارند باید نخستین کار فراهم کردن شرایط ملاقات آنها با خانواده هایشان باشد .

فرقه رجوی سابقه طولانی در نقض حقوق بشر دارد که در همین ارتباط توجه شما را به گزارش نهادهای بین المللی از جمله گزارش سازمان دیدبان حقوق بشر در سال ۲۰۰۵ جلب می کنم . در این گزارش تحت عنوان «خروج ممنوع» به بخش کوچکی از موارد گسترده نقض فاحش حقوق بشر دردرون تشکیلات این فرقه اشاره گردیده است .

من یکی از آن مصاحبه کنندگان در آن گزارش بودم و به عنوان فردی که سالیان سال با بدترین شکنجه های این فرقه تروریستی به سرکردگی مسعود و مریم رجوی در عراق تحت حکومت صدام حسین اداره می شد. همچنین یکی از صدها نفری هستم که بعد از خارج شدن از مناسبات فرقه رجوی یک سال در کمپ اشرف زندان بودم و یک سال هم در زندان بد نام ابوغریب محبوس شدم.

خواهشمندم به این فرقه تروریستی و جنایت کار اجازه ندهید از خاک  کشور شما برای به اسارت کشاندن نیروهایشان استفاده کنند و مانع از حق و حقوق و آزادی های نفرات تحت سلطه در این فرقه تروریستی شوند شما و مقامات کشور آلبانی نباید اجازه بدهید که در تاریخ کشور شما شبیه اردوگاه های مرگ نازیستی  با حضور فرقه تروریستی رجوی دو باره راه اندازی شود نباید اجازه بدهید که فرقه تروریستی رجوی از خاک کشورآلبانی برای رسیدن به اهداف تروریستی خودش از تعداد اندک نیروهای سالمند که  تحت اسارت این فرقه می باشند در خاک شما سوءاستفاده کنند.

 به هر شکل ممکن باید این امکان رافراهم سازید تا خانواده های نفراتی که در اسارت این فرقه می باشند به کشور آلبانی سفر کنند و آزادانه و بدون حضور افراد تشکیلاتی فرقه تروریستی رجوی با عزیزانشان دیدار داشته باشند و شما به عنوان رئیس جمهور حاکم بر دولت و ارگانهای تحت امر خود باید این محدودیت را برای سران این فرقه به طور خاص مریم رجوی ایجاد کنید که بدون هر گونه ترفند و بدور از هر گونه تهدید و فشار بر نیرو های تحت اسارتشان این اختیار را به آنها بدهند تا با خانواده هایشان بطور آزادانه دیدار و گفتگو داشته باشند.

رئیس جمهور محترم آقای ایلیرمتا

درخواست می نمایم به حق وحقوق پناهندگی تک به تک افرادی که تحت اسارت این فرقه می باشند با صدور حکمی قاطع و جامع به کمیساریای عالی پناهندگی در کشور آلبانی ابلاغ نمائید تا به وضعیت حقوقی و صنفی و تدارکاتی تک به تک این افراد رسیدگی های لازم را بصورت فردی و نه جمعی و گروهی و فرقه ای رسیدگی کنند و اقدامات لازم را برای آزادی های حقوق بشرانه برای این  نفرات را در دستور کار قرار بدهند. 

ما می خواهیم بساط فرقه گرایانه و آمدن مریم رجوی و برگزاری نشستهای بزرگ سرکوبی برای ادامه سلطه بر روی اعضاء خاتمه داده شود.

اجازه ندهید نیروها ، احزاب و شهروندان کشور شما با این فرقه در مراسم های مختلفشان به همکاری های مختلف بپردازند، اجازه ندهید دلارهای حاصل از کارهای قاچاق و مافیائی خودشان را در خزانه های کشور شما وارد کنند و  با این پولها و با فریب  ارگانهای اداری شما کارهای تروریستی شان را با ظاهری معمولی به پیش ببرند.

اجازه ندهید در خاک کشور شما خانه ها پایگاه ها و کمپ های عممومی تشکیل بدهند و برای خودشان در کنار حکومت شما یک حکومت دیگری را اختیار کنند

با تشکر از شما

سید امیر موثقی – آلمان کلن

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14368