• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

نگاهی به جنایت های وحشتناک فرقه رجوی: عملیات مروارید و کشتار گروهی مردم بی گناه

  • کد خبر : 14329
  • 22 آوریل 2018 - 9:51

اسفند ۶۹ و فروردین سال ۷۰ باند رجوی در بحبوحه جنگ و درگیری صدام با آمریکا بعد از اشغال کویت توسط ارتش عراق، تعهد کنترل بخشی از عراق را پذیرفت. آن منطقه از شمال عراق؛ مناطق کردنشین بود .

رجوی در این منطقه در عملیاتی که دومرحله داشت به نام مروارید ۱ و۲ اقدام به  کشتار وجنایات هولناکی کرد که بعد ها این کشتار بنام عملیات کردکشی نام گرفت .

شاهدان عینی که اکنون کم نیستند وهم اکنون درخارج کشور وداخل ایران به نام طیف جداشدگان ازفرقه در کادر سایت ها و… روشنگری وافشاگری های مستند در این رابطه کرده اند .

ما همه دیدیم که دونفر اصلی فرقه به نام مسعود ومریم مستقیم کنترل وفرامین کشتار را تا انتهای عملیات صادرکرده ونظارت داشتند .

رجوی در نشستی بنام صلیب گفت: بود و نبود منافقین درحفظ صاحب خانه (صدام) است وگفت هنرتک تک اعضا گرفتن ماکزیمم تلفات ازکردهای طالبانی است وفی الواقع سران رده بالای فرقه این دستور را در کفری ، کلار،  طوزخرماطو، خانقین ، جلولا و روستاهای حوزه این مناطق عملی کردند و وحشتناکترین جنایات را مرتکب شدند .

قبلا گفتیم که در نشست جمع بندی مروارید درحضور مسعود ومریم در اشرف فرماندهان گزارش دادند که دو گزارش به عنوان نمونه آوردیم یکی اینکه یک راننده لودر بنام (غ – ن ) بود که گفت: همه کردها را در تپه های جبه داغ جلولا به دام انداختیم و راه فراری برای آنها نبود وآنها را با شلیک مستقیم تانک بصورت گروهی کشتیم و موقع خاک کردن در گودال یکی از آنها زنده بود که فرمانده وقت مهندسی فردی بنام مجید عالمیان گفته بود با ناخن لودر آنرا له کنند .

درهمین رابطه مریم رجوی فرمان می دهد با شنی تانک کردها را زیر بگیرید و بکشید وگلوله هایتان را برای کشتن پاسدارها نگه دارید واین دستور هم در داخل وحومه شهر طوز وکفری اجرایی می شود و به شهادت شاهدان عینی ده ها نفر زیر شنی تانک های رجوی له می شوند .

حال با این همه جنایات که صرفأ به  دو نمونه  از آن اشاره کردیم . رجوی اخیرأ دریک اقدام سریالی درسایت اصلی فرقه مطلبی را تحت عنوان اینکه من سال ۶۵ به عراق آمده ام پس ستون پنجمی نیستم به دلیل اینکه جنگ بایستی درسال ۶۰ تمام می شد ونشد .

کاری که رجوی در عملیات معروف به مروارید انجام داد اگر ستون پنجمی نیست پس چیست ؟ آیا رجوی کشتارهایی را که طی سال های ۶۵ تا ۷۷ در قالب عملیات مشترک با صدام و یا عملیات های سرباز کشی در سال های ۷۱ تا۷۳ وایضأ عملیات های کشتار و بمب و خمپاره زدن به شهروندان در داخل شهرها به دستور صدام در سالهای ۷۵ تا ۷۶ بنام راهگشایی انجام داد، اگر ستون پنجمی نیست پس چیست ؟ وبرای چه کسی انجام شده است ؟ آیا ازسال ۶۵ به بعد صدام درعراق حاکم نبود که رجوی ادعا می کند ستون پنجم صدام نبوده ؟

انتهای پیام/ انجمن نجات مرکز کرمانشاه

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14329

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»