• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024

مریم قجر و ۳ پرده از رابطه با تروریست های جهان / اما چطور مریم قجر با این سرعت خود را وارد ماجرا کرد ؟

  • کد خبر : 14312
  • 21 آوریل 2018 - 11:32

پرده اول : حمله شیمایی توسط صدام به مردم ایران در شهر سردشت
بمباران شیمیایی سردشت بمبارانی بود که توسط نیروی هوایی صدام با استفاده از بمب‌های شیمیایی در چهار نقطه پرازدحام شهر سردشت (از توابع استان آذربایجان غربی) انجام شد . در این حمله ۱۱۰ نفر از ساکنان غیرنظامی شهر کشته و ۸ هزار تن دیگر نیز در معرض گازهای سمی قرار گرفتند و مسموم شدند .
واکنش فرقه تروریستی رجوی
در زمان انجام این حمله رجوی و مریم قجر و فرقه تروریستی شان به عنوان ارتش خصوصی صدام در عراق مستقر بوده و به مزدوری برای صدام می پرداختند . رجوی ها نه تنها این اقدام را محکوم نکردند بلکه با تشدید حملات خود به مرزها و مرزبانان ایرانی ، رضایت و خوشحالی خود از این حملات جنایتکارانه را اعلام نمودند .

پرده دوم : حمله شیمایی توسط ارتش صدام علیه مردم حلبچه
بمباران شیمیایی حلبچه توسط ارتش صدام صورت گرفت . این بمباران بخشی از عملیات گسترده‌ای به‌نام عملیات انفال بود که بر ضد ساکنان مناطق کردنشین عراق انجام گرفت . صدام به پسرعمویش علی حسن المجید معروف به علی شیمیایی، دستور بمباران شیمیایی این مناطق را داد . در پی این حمله حدود ۵ هزار تن از مردم حلبچه که غیرنظامی بودند کشته شدند و تعداد زیادی از مردم نیز آسیب دیدند .
واکنش فرقه تروریستی رجوی
واکنش رجوی ها همانی بود که درباره حمله به سردشت انجام داده بودند . آنها نه تنها این اقدام را محکوم نکردند بلکه با سکوت و همچنین ادامه مزدوری و همکاری با صدام ، مهر تاییدی بر این اقدام جنایتکارانه زدند .

پرده سوم : اعلام حمله شیمایی به شهر دوما در سوریه
اواسط فروردین ۱۳۹۷ آمریکا و برخی کشورهای غربی مدعی حمله شیمیایی به شهر دوما در سوریه شدند . آنها دولت سوریه را متهم به انجام این حمله نمودند و گفتند بین ۴۰ تا ۷۰ نفر در اثر این حمله کشته و چند صد نفر مجروح شدند . دولت سوریه و متحدانش انجام این حمله را محکوم و خواهان انجام تحقیقات برای تعیین حقیقت و عامل انجام این حمله شدند .


واکنش فرقه تروریستی رجوی
در حالی که هنوز مشخص نشده بود که این حمله توسط چه کسی صورت گرفته ، سران فرقه تروریستی رجوی که حالا ارباب عوض کرده و با خواری هرچه تمامتر به جیره خواری از ولیعهد کودک کش سعودی و خوش خدمتی برای ضد ایرانی ترین جنگ طلبان آمریکایی مشغول هستند ، برای خشنود کردن اربابان شان ، در حالی که در دو مورد قبلی چشم خود را بر حملات شیمیایی علیه مردم ایران و عراق بسته بودند ، این بار در حالی که هنوز تحقیقاتی صورت نگرفته و کسی هم مسئولیت حمله را نپذیرفته بود ، از آنجا که اربابان جدیدشان خواهان متهم کردن سوریه و نیازمند زمینه سازی برای حمله به سوریه بودند تا پیروزی های جبهه مقاومت علیه تروریست ها و داعش را تحت الشعاع قرار دهند ، بلافاصله اطلاعیه ای داده و خواهان مجازات دولت سوریه شدند . همچنین بعد از حمله تجاوزکارانه و غیر قانونی آمریکا ، انگلیس و فرانسه به کشور سوریه مریم قجر تروریست از این اقدام خشنود شده و در اطلاعیه ای از آن حمایت نمود .

اما چطور مریم قجر با این سرعت خود را وارد ماجرا کرد ؟ مگر این همان مریم قجر تروریستی نیست که در مقابل کشتار هزاران هموطن خود و هزاران تن از مردم عراق توسط صدام دیکتاتور و در حالی که صدام مسئولیت آن حملات را پذیرفته بود سکوت کرده بود . مگر مریم قجر در مقابل کشتار کودکان در غزه و لبنان و در یمن سکوت نکرده بود و به این ترتیب استفاده از سلاح های کشتار جمعی و سلاح های شیمایی را مورد حمایت قرار داده بود ؟
جواب در ملاقات چند روز پیش ولیعهد سعودی با مریم قجر در فرانسه نهفته است . کشورهای حمله کننده کشورهایی بودند که در این ایام ولیعهد سعودی برای دوشیده شدن به آنجا رفته و پول های کلانی هم به پای آنها ریخت تا از سوریه خارج نشوند . بنابراین دور از ذهن نیست که وی به مریم قجر تروریست هم دستور داده باشد تا با موضع گیری واضح از هر نوع حمله به سوریه حمایت کند .
اگر در جریان حمله شیمیایی به سردشت یا حلبچه ارباب سابق رجوی ها (صدام) از آنها می خواست این حملات را تایید کنند ، اینبار ارباب جدیدشان (محمد بن سلمان) از آنها می خواهد تا به دروغ پراکنی علیه دولت سوریه پرداخته و از تجاوز به یک کشور مستقل حمایت کنند . و الا چرا وقتی مردم ایران و عراق قربانی سلاح شیمیایی شدند حرفی نزدند و در مقابل کشتار مردم و کودکان در یمن ، فلسطین و لبنان چشم خود را بستند .

صالحی

انتهای پیام/ انجمن نجات مرکز مازندران

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14312

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»