• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024

چرا مریم قجر سینه چاک تروریست های سوریه و کشورهای حامی تروریسم می باشد؟

  • کد خبر : 14282
  • 21 آوریل 2018 - 8:55

بعد از توطئه ای که تروریست ها و حامیان غربی و منطقه ای آنان در شهر دومای سوریه مبنی بر استفاده از مواد شیمیایی به راه انداختند سران فرقه تروریستی دیگر سر از پا نشناخته و هر ساعت سعی دارند دولت سوریه را مقصر این داستان نشان دهند.

آنها به طور مستمر از نماینده آمریکا در سازمان ملل یعنی نیکی هیلی یاد می کنند که باید ما از جهان حمایت نموده و اجازه ندهیم کسی از این مواد استفاده نماید .

وقتی این زن جنگ طلب این گونه از حقوق مردم دم می زند واقعا خنده دار است و مرا به یاد مریم قجر داعشی می اندازد که وقتی صدام از مواد شیمیایی بر علیه مردم ایران و کشورش استفاده نمود صدای سران فرقه رجوی در نیامد و انگار اتفاقی نیفتاده است و اکنون زنی دیگری به نام نیکی هیلی انگار یادش رفته بیش از سه سال است که عربستان مردم بی گناه یمن را مورد حمله قرار داده و در آنجا خبری از حقوق بشر نیست، و اکنون وقتی آنان از تروریست های وحشی داعشی حمایت می کنند برای رجوی و دار و دسته کثیف او نیز مشروع است .

باید به مریم قجر و دار و دسته کثیف او گفت که تا کی می خواهید به این پاچه خواری ادامه دهید و بلندگوی عناصر وحشی و جنگ طلب آمریکایی باشد؟ چرا وقتی کسی دم از حمله به مردم سوریه می زند شما خوشحال می شوید؟ چرا وقتی تروریست ها در سوریه شکست می خورند مسئله استفاده از مواد شیمیایی علم می شود؟
آیا دولتی که به مرحله شکست تروریست ها می رسد و راهی جز تسلیم برای آنان باقی نمانده و باید منطقه را ترک کنند از مواد شیمیایی استفاده می کند؟ آیا این کار به نشانه خود زنی نیست؟ شما سعی دارید چه کسی را گول بزنید؟ چرا مریم قجر این گونه سینه چاک تروریست های سوریه و کشورهای حامی تروریسم می باشد؟ البته برای ما کاملا روشن است چون اساس این فرقه روی کارهای تروریستی و حمایت از تروریست ها سوار شده است .
به مریم قجر باید گفت که هیچ تفاوتی بین شما و نیکی هیلی وجود ندارد شما هر دو خواهان ریختن خون هستید هر دو شما با شعار حقوق بشر می خواهید سر مردم را بریده و بر سر قبر آنان به پایکوبی بپردازید .
کشور سوریه و جنگ با تروریست ها باتلاقی است که رجوی در آن گیر کرده است و از طرف دیگر به خوبی ماهیت جنایت کارانه فرقه برای همه روشن شده است که چگونه آب به آسیاب آنان ریخته تا شاید غرب این گروه تروریستی را به حساب بیاورد ولی چه سود که آب پاکی را جان بولتون دوست مریم قجر روی دستشان ریخت تا خیال واهی در مورد انتخاب وی نکنند. مریم قجر هر چقدر می خواهد حرفهای جناح جنگ طلب آمریکایی را نشخوار کند ولی چیزی که در جبهه مقابل دیده می شود ایستادگی در مقابل جنایت کاران است. مریم قجر و دار و دسته جنایتکارش هم راهی جز شکست ندارند .

یادداشت از هادی شبانی

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14282