• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024

کفگیر رجوی به ته دیگ خورده است

  • کد خبر : 14245
  • 18 آوریل 2018 - 12:09

خبرهای رسیده از داخل اردوگاه موسوم به «اشرف ۳» حاکی است که اعضای گرفتار در فرقه تروریستی رجوی دیگر جانشان به لبشان رسیده است. خبر رسیده که به دستور مریم رجوی و با همکاری سران این فرقه از جمله مهدی ابریشمچی و احمد واقف (مهدی برایی) در یک نشست مبسوط با افراد لایه های پایین آنان را توجیه کرده اند که ترددات آنان محدود شده و می بایست تمامی وسایل الکترونیکی خود را تحویل دهند. آنان به افراد اعلام کرده اند که از این به بعد کسی حق ندارد گوشی موبایل و رادیو داشته باشد و حتی از اینترنت داخلی اردوگاه استفاده نماید.
به افراد انتقاد شده است که آنان اخبار داخل  تشکیلات را به بیرون منتقل می کنند که باید جلوی این امر گرفته شود. صراحتا گفته شده که به این ترتیب و با این محدودیت ها می خواهند هرگونه ارتباط افراد با بیرون از اردوگاه را قطع نمایند و جلوی رابطه افراد داخل مناسبات با افراد جدا شده را بگیرند. آنان می دانند که چنین ارتباطی منجر به آگاه شدن اعضای گرفتار نسبت به واقعیت ها خواهد شد.
البته این کار ضد انسانی مریم رجوی کاملا به ضد خودش تبدیل شده و افراد را به خشم آورده است و افراد هم سفت و سخت در برابر مسئولین ایستاده اند و به آنها اخطار داده اند که اگر بخواهند محدودیت های موجود را بیشتر کنند سریعا خودشان را به کمیساریا معرفی خواهند نمود.
هدف فرقه رجوی از گرفتن وسایل ارتباطی و ممنوعیت تردد به خارج از اردوگاه، قطع ارتباط آنان با دوستان و خانواده و آشنایان است. دقت کنید که رجوی و مسئولین فرقه اش با افراد درون تشکیلات یعنی همان گوهران بی بدیل و چکیده ایدئولوژیک و حاصل ده ها سال مبارزه چکار میکنند.
ما که عمری در تشکیلات گذرانده ایم می فهمیم که کفگیر رجوی به ته دیگ خورده و به چه فلاکتی رسیده است که لازم می داند برای قطع ارتباط افراد با دنیای بیرون و بی خبر ماندن آنان و برای استمرار برده داری نوین هرچه بیشتر آنها را محدود کند و لذا دست به چنین کارهایی می زند. ما می فهمیم که وضعیت به نقطه پایانی رسیده و رجوی دارد آخرین تیرهای خود را شلیک میکند. ولی ما مطمئن هستیم این تیر ها به سمت خودش کمانه گرفته و فرقه فاسد و پوسیده اش را نابود خواهد کرد.
مریم رجوی باید بداند که شرایط قرارگاه اشرف قابل تکرار نیست و هرگز افراد تن به محدودیت های اعمال شده در عراق نخواهند داد و اگر بخواهد فشار را بیشتر کند قطعا ریزش نیرو را هم بیشتر خواهد کرد.

محمد هاشمی

نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی  

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14245

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»