• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

آلبانی درخصوص حضور فرقه رجوی در این کشور تصمیم می گیرد / خطرهای فرقه رجوی برای اتحادیه اروپا روشن شده است / رجوی، زنگ خطری برای امنیت اجتماعی آلبانی خواهد شد

  • کد خبر : 14122
  • 12 آوریل 2018 - 10:42

اتحادیه اروپا تصمیم دارد با توجه به معضلات پیش آمده توسط فرقه رجوی، اعضاء و جداشده هایش جلسه اضطراری تصمیم گیری برای ادامه حضور فرقه رجوی در آلبانی را تشکیل دهند تا ببینند اصطلاحاً چه گِلی باید به سر خود بگیرند.
تعهدات بی پایه و دروغ های سران فرقه رجوی به اروپایی ها برای اجازه ورود اعضاء این فرقه به اروپا، حالا برای اتحادیه اروپا روشن شده است.
منافقین برای فرار از عراق، هزاران دروغ درباره ی وفاداری اعضاء شان و محبوبیت این فرقه در اذهان عموم گفتند و فضای داخلی فرقه را گل و بلبل توصیف کردند و تعهد دادند اعضاء شان را در محل اسکان این فرقه در کشور جدید تحت کنترل نگه دارند و مشکلی از جانب آن ها پیش نخواهد آمد.
اما همزمان با ورود فرقه رجوی به کشور آلبانی همه چیز خلاف تعهداتشان شکل گرفت. تعداد زیادی از اعضاء دیگر نمی خواستند در این فرقه بمانند و آزادی می خواستند و اگرچه فرقه در سرعت روند جدایی نقش داشتند اما جلوگیری از تصمیم اعضاء تقریباً برایشان سخت شده بود و به این ترتیب تعداد زیادی از اعضاء، از این فرقه جدا شدند.
صرف نظر از مشکلاتی که فرقه برای جداشده ها درست کرده اما ورود اعضاء یک فرقه تروریستی، آن هم فرقه رجوی با آن سابقه ی جنایات به محیط آزاد یک کشور اروپایی خطرناک است.
اروپا نشینان فرقه که کمی مترقی تر از قرون وسطایی های اشرف نشین بودند بارها قوانین کشورها را زیر پاگذاشتند و با آبروریزی بسیار اقدامات خجالت آوری مثل دزدی دسته گل از قبرستان ها را انجام دادند. حالا از اشرف نشینان چه انتظاری می رود؟ حتماً اطلاع دارید که یکی از اعضاء فرقه در آلبانی را به جرم سرقت از یک فروشگاه دستگیر کردند.
دله دزدی کمترین خطر اعضاء این فرقه بود. اعضاء این فرقه پس از جدایی خواستار شغل و امکانات شدند و وقتی با کارشکنی های سران فرقه مواجه شدند گروه گروه به فکر خروج قاچاقی از آلبانی افتادند که تعدادی شان دستگیر شدند.
تعدادی از اعضاء در نتیجه سرکوب غرایزشان در اشرف دچار افسارگسیختگی اخلاقی شدند و فساد های اخلاقی و جنسی مرتکب شدند.
مراکز مشاوره و روانپزشکی تیرانا شاهد حضور تعداد زیادی اعضای افسرده و ناامید این فرقه بودند و یقین که حضورشان زنگ خطری برای امنیت اجتماعی آلبانی خواهد شد.
و بسیاری مشکلات دیگر که اگر زمینه ی آن فراهم شود قطعاً توسط اعضاء فرقه ی رجوی ها که حتی مستعد عملیات تروریستی و انتحاری هستند پیش خواهد آمد.
انجمن نجات و خانواده های اعضای این فرقه، پیش تر خطر عواقب پناه دادن به رجوی ها را به اتحادیه اروپا و جوامع بین المللی متذکر شده و این پیامدها را هشدار داده بودند ولی متاسفانه فرقه با دروغ و پول فراوان چشم و گوش مدعیان حقوق بشر و حتی نهادهای امنیتی اروپا را بسته بودند.
حالا اتحادیه اروپا تصمیم دارد با توجه به معضلات پیش آمده توسط این فرقه، اعضاء و جداشده هایش جلسه اضطراری تصمیم گیری برای ادامه حضور فرقه رجوی در آلبانی را تشکیل دهند تا ببینند اصطلاحاً چه گِلی باید به سر خود بگیرند.
این جلسه که قرار است به زودی تشکیل شود اوضاع فرقه رجوی را به هم ریخته و سران فرقه را درگیر برنامه ریزی و دروغ بافی های جدید کرده است.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=14122