• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024

نامه خانم شهین هاجری به برادرش علی هاجری (تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق)

  • کد خبر : 1411
  • 10 فوریه 2015 - 10:11

نامه خانم شهین هاجری به برادرش علی هاجری (تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق)

علی جان سلام امیدوارم که در پناه خدا خوب و خوش باشی خیلی دلم برایت تنگ شده عزیزم و لحظه به لحظه انتظارآمدنت هستم!

علی جان نمیدانم این نامه هم مثل بقیه نامه ها بدستت میرسد یا نه! ولی حداقل کاری که ما از دستمان برمیاد همین نامه نگاری است که امیدوارم سازمان ملل و کسانی که دم از حقوق بشر میزنند صدای ما را به گوش شما برسانند!

برادر عزیزم تمام خانواده و فامیل نگرانت هستند و اگر فکر میکنی سالهای زیادی گذشته و ما فراموشت میکنیم سخت دراشتباهی، شما همان علی عزیزدل تمام خانواده ای ، کسی که درهر جمع و محفلی خنده ها را برلبها مینشاند! کسی که به تمام فامیل سرمیزد و جویای حال همه بود!Shahin-Hajari-Matn

تعجب میکنم رجوی با شما چکار کرد کسی که تا مادرش کنارش نبود لب به غذا نمیزد وقتی به خاطرات گذشته برمیگردم قلبم بدرد میآید. برادرجان تمام دوستانت که از دستگاه رجوی جداشدند ، آزادانه زندگی میکنند. به روح بابا قسم خبری از اعدام و زندان نیست نمونه افرادی که از مجاهدین جدا شدند و به ایران آمدند محمود دشتستانی است و خیلی های دیگه که من خودم حضوری با اینها ملاقت کردم.

علی جان طنابی که رجوی به دورگردنتان تابیده کم کم همه شما را نابود خواهد کرد خودت را از یوغ این شیطان نجات بده.

کسی که تو را از خانوادت و تمام لذتهای زندگیت جدا کرده! زندگیت با ارزشتر از این حرفهاست که ۲۳سال عمرت را تلف کردی. بخاطر من و دیگری نه ، بخاطر خودت و بخاطر مادر سالخوردمون خودت را نجات بده.

برادرم دیگر باید برایت مشخص شده باشد تمام دنیا از جنایات رجوی باخبر شدند که اینها همش وعده سرخرمن به شما دادند. خدا حق شما را از این جنایتکار خواهد گرفت خیلی دوستت دارم و همیشه آرزوی سلامتی برایت میکنم ما تا اونجا که ممکنه تلاشمون را برای آزادیت میکنیم واز خدا میخواهم به همه شما کمک کند! به امید دیدار

 خواهرت شهین

۱۳۹۳/۱۱/۱۵

رونوشت به :

کمیته بین المللی صلیب سرخ

عفو بین  الملل

فدراسیون بین المللی حقوق بشر

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=1411

نوشته های مشابه