• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

به دنبال انتشار خبر پرداخت مستمری از سوی کمیساریا ۲ نفر از فرقه رجوی فرار کردند

  • کد خبر : 13714
  • 12 مارس 2018 - 12:58

در روزهای گذشته دو نفر از اعضای اسیر در فرقه رجوی بدون توجه به پیام های مکرر مریم رجوی طی این مدت و وعده و وعیدهای دروغینش و بدون اطلاع دادن به مسئولین خود فرار کرده و خود را به کمیساریا در تیرانا معرفی نموده اند.
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فراق به نقل از بنیاد خانواده سحر، بعد از جابجایی اعضای فرقه رجوی در آلبانی به اسارتگاه جدید موسوم به اشرف سه در خارج از تیرانا و مواجه شدن آنان با شرایط کاملا ایزوله و سخت در این اردوگاه و برملا شدن وعده های دروغین مریم رجوی و اذیت و آزارها و شکنجه های روحی که همچنان اعمال می گردد، موج جدید نارضایتی و در خواست خروج شدت گرفته است.
از طرف دیگر خبر پرداخت مستمری پناهندگی جداشدگان از طرف کمیساریا و نه از طریق فرقه رجوی به گوش تعدادی از افراد داخل تشکیلات رسیده و همین موضوع باعث شده تا افراد بیشتری تصمیم به خروج و جدایی از تشکیلات را بگیرند و بدون واهمه از مسئولین، این موضوع را در میان خود در میان بگذارند.
این فرار بنا بر اذعان مسئولین فرقه رجوی در آلبانی ضربه مهلکی بر پیکر تشکیلات پوسیده و جهنمی رجوی وارد کرده و بر روی دیگر اعضا تأثیر گذاشته است. خبرها حاکی است که مریم رجوی و سران این فرقه ریزش های به مراتب بیشتری را در آینده پیش بینی می کنند.
همه می دانند که فرار از اسارتگاه های رجوی چقدر سخت است. فرار از نظر تفکرات فرقه ای رجوی گناه کبیره محسوب شده و جزای آن مرگ است. لازم به ذکر است که این فرار در زمانی اتفاق افتاد که مریم رجوی تصور می کرد حصار ها را محکم کرده و این روزها مدام پیام همراه با وعده سرنگونی تا سی خرداد را می دهد.
فرار از جهنم رجوی در این شرایط معنی و مفهوم خاص خودش را دارد. ما نجات یافتگان معنی آن و ضربه ای که به رجوی خورده است را خوب درک می کنیم. چنین اقدامی به این معنی است که افراد جانشان به لبشان رسیده و با پذیرش ریسک فرار را بر قرار ترجیح داده اند.
این اقدام در این شرایط اثبات اسیرسازی و برده داری رجوی است که افراد مجبور به فرار می شوند. در آینده خبرهای خوشحال کننده بیشتری در راه است. به امید روزی که چشم همه خانواده ها به دیدار با عزیزانشان روشن شود.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=13714