• امروز : دوشنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 29 May - 2023

فیلمی از اظهارات زنان فرقه درباره رابطه غیراخلاقی با مسعود رجوی

  • کد خبر : 13617
  • 06 مارس 2018 - 10:52

مسعود و مریم رجوی با مجبور کردن زنان و تن دادن آنها به امور غیر اخلاقی باعث خودکشی و فرار آنها می‌شدند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، مسعود رجوی، مریم را الگوی زنان قرار داد و او را حلقه وصل آنها به خودش دانست.

در بحبوحه جنگ درست زمانی که جوانان غیور کشورمان با تمام قوا از خاک مقدس این مرز و بوم دفاع می‌کردند سازمان مجاهدین با رهبری مسعود رجوی با ترتیب عملیات هایی از جمله آفتاب، چلچراغ و فروغ جاویدان بسیاری از این جوانان را به شهادت رساند. او نیروهای خود را  به اجبار با نداشتن آمادگی لازم  وارد عملیات کرد. این اجبار فقط در جنگ‌ها و عملیات خلاصه نمی‌شد، فرقه اعضای خود را مجبور به انجام کارهایی همچون: زندگی تشکیلاتی، عشق اجباری، زندگی اجباری، طلاق اجباری و قوانین اجباری کردند.

مسعود رجوی دستور طلاق مسئولان را صادر کرد که اولین نفر آنها مریم رجوی بود. با استناد به مستند در آغوش یاران و طبق گفته برخی از افراد حاضر در آن مقر در فرقه؛ ازدواج و بچه دار شدن برای همه جز خودش گناه بود. مریم رجوی در سخنرانی‌هایش به زنان سازمان اعلام کرد که همه‌ی ما یک شوهر داریم و آن مسعود است.

رابطه‌های نامربوط مسعود و شعارهای بی مورد مریم رجوی از داشتن آزادی و نبود استثمار با خشم  برخی از اعضا همراه بود تا جایی که عده‌ای دست به فرار و خودکشی زدند. تنها دلیل برقراری رابطه با مسعود رجوی فقط از روی ترس و حفظ جان بود. بتول سلطانی یکی از افرادی که توانست خودش را نجات دهد و از آنجا فرار کند در این باره می‌گوید: “رابطه مسعود فقط با یک نفر نبود، ما برای حفظ جان خود تن به خواسته‌های او دادیم. رهبران فرقه‌ها دنبال سه چیزند: قدرت، ثروت و شهوت.” بتول سلطانی در سال ۱۳۸۵ به بهانه بیماری و سردرد در اردوگاه اشرف موفق به فرار شد.

نسرین دانی زنی ۳۱ ساله که در مناسبات فرقه شرکت می‌کرد و متحمل اجبار و رفتارهای ناشایست رجوی بود در سال ۱۳۸۵ دست به خودکشی زد.

مسعود رجوی کارهای ناشایست دیگری نظیر رابطه نامشروع با زنان فرقه در قرارگاه‌ها، استفاده ابزاری از زن در هر زمینه‌ای و مجبور کردن آنها به ازدواج  با خودش مرتکب می‌شد.

اکنون اعضای این فرقه در مقر سیاسی فرقه  در اورسورواز واقع در شمال شرقی پاریس  و آلبانی روزگار می‌گذرانند.

انتهای پیام

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=13617