تاریخ : دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰ Monday, 29 November , 2021

تبریک به تمام کسانی که در برابر فشارهای خرد کننده و توطئه های مریم رجوی ایستادند / جدا شده های از فرقه رجوی در حال حاضر هیچ وابستگی مالی به فرقه ندارند

  • کد خبر : 13266
  • 13 فوریه 2018 - 10:49

درود به خانواده ها و افراد رها شده از تشکیلات فرقه رجوی و دیگر کشورها و تبریک به تمام کسانی که در برابر فشارهای خرد کننده و توطئه های مریم رجوی ایستادند و بهایش را با اذیت و آزارهای روزانه پرداختند.

جای خوشحالی و شادمانی بسیار دارد. بعد از تلاشهای افراد نجات یافته و جنگ سیاسی نفس گیر در برابر یک فرقه مخوف و جنایتکار و ایستادگی در برابر تمامی توطئه های مریم رجوی که تا همین اواخر ادامه داشت، در نهایت پیروزی کامل به دست آمد.

فرقه رجوی در این جنگ که رهایی کامل از قید و بند مستمری پناهندگی ماهانه که با هزار تحقیر و تهمت پرداخت می شد و اهرم مالی بود نهایتا شکست خورد و کمیساریا تقبل نمود که مستمری را خود به حساب افراد بریزد، که امروز این کار برای اولین بار انجام داد و پیروزی نهایی گردید.

این موضوع باعث خشم و بهم ریختگی شدید مسئولین فرقه شده است چرا که ضربه مهلکی بر دستگاه جرم و جنایت رجوی ملعون وارد کرد و اکنون آنان مثل مار زخمی به خود می پیچند و ناسزا می گویند و خط و نشان می کشند. مزدورانشان هم دنبال سوراخ موش می گردند.

ما نجات یافتگان پولمان را در حسابمان گرفتیم و الان هیچ وابستگی مالی به این تشکیلات نداریم و دیگر مریم رجوی هم هیچ اهرمی برای اذیت و آزار ما نخواهد داشت. امروز برای اولین بار بود که با توجه به پرداخت مستمری ماهیانه توسط کمیساریا بدون نگرانی با دوستانمان که اسیر مریم رجوی هستند ارتباط برقرار کردیم و آنها را از این موضوع مطلع نمودیم که آنها هم جملگی خوشحال شده بودند. دو نفر از دوستانم گفتند که دستتان درد نکند که راه را برای ما هموار کردید تا بتوانیم خودمان را به دنیای آزاد برسانیم.

ما از قبل هشدار داده بودیم که اگر فرقه رجوی بخواهد با جامعه نجات یافتگان در آلبانی در بیفتد شکست سختی خواهد خورد و دودش به چشم خودش خواهد رفت. انگار مریم رجوی ابله ما را خیلی دست کم گرفته بود. او هشدار ما را جدی نگرفت و نتیجه همه این اذیت و آزارها را دید. الان به یمن بلاهت مریم رجوی وضع ما خوب و حال او خراب است. مسئولین فرقه به غلط کردم افتاده اند و البته باید منتظر تهاجمات نجات یافتگان و همچنین جداشدن های گسترده بعدی باشند.

نجات یافتگان اکنون می توانند بدون دغدغه و ترس و نگرانی از قطع مستمری با خیال آسوده با دوستان در اسارت ارتباط بگیرند و همچنین به افشاگری بپردازند و آنها را از ماهیت دروغها و فریبها آگاه کنند. رجوی باید منتظر ریزش نیرو به صورت جریانی باشد.

گفته بودیم که اینجا نه اشرف است و نه لیبرتی، اینجا پایان راه فرقه رجوی است و اضمحلال تشکیلات را به چشم خواهید دید. باید به رجوی گفت که این تازه شروع کار است و باید منتظر بعدی ها باشد.

یادداشت از محمد هاشمی 

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=13266

نوشته های مشابه

27نوامبر
ریزش نیرو در فرقه رجوی و نابودی کامل نزدیک است
جداشدگان از چنگال فرقه رجوی در آلبانی، تحت حمایت انجمن ایرانیان قرار می‌گیرند

ریزش نیرو در فرقه رجوی و نابودی کامل نزدیک است