• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024

سرای سالمندان

  • کد خبر : 13030
  • 31 ژانویه 2018 - 11:32

در سرای سالمندان فرقه سراسر ننگین رجوی در آلبانی این روزها شاهد مرگ و میر زیادی هستیم که توسط رسانه های فرقه اعلام می شوند.

اخیرا سایت بی محتوای فرقه ضد بشری رجوی با پخش عکس علی خلخال فوت این نگون بخت را در ۲۴ دی ۹۶ اعلام نمود که چهار دهه وقت خود را بیهوده گذراند و با کوله باری از درد و رنج و در اوج بی هویتی به نیستی پیوست. در تاریخ ۲۲ دی ۹۶ اکبر چاوشی با بیش از ۴ دهه اسارت و در تاریخ ۲۰ دی ۹۶ ، فخری اصفهانیان نزدیک به ۴ دهه تحمل اسارت و غربت به طور مشکوکی از دنیا رفتند.

این روزها در بین زندانیان رجوی خودکشی و سکته شایع است، بعضی از کهولت سن می میرند و تمام آرزوهایشان را با خود به گور می برند، آرزوی زن و زندگی، آرزوی آزادی و آزاد زیستن، آرزوی خود و متعلق به خود بودن، نفرین بر دل سیاه (مسعود و مریم) چه پایان غم انگیزی است زندگی اسرای در بند رجوی.

افراد فرقه در اوج نا امیدی و عجز و درماندگی فقط شاهد مرگ همرزمان قدیمی که بی نتیجه پیر شدند و سالمندانی که بی آینده و بی هویت می میرند ، هستند.

این ماجرا تا آخرین نفر اسرا ادامه خواهد داشت، پس همین امروز بپا خیزید به مسعود و مریم نه بگوئید و چند صباحی بقیه عمر را مزه آزادی و زندگی بچشید.

از هر راهی که می توانید خود را به دنیای آزاد برسانید که شاهد مرگ همدیگر در گمراهی نباشید.

بیایید همت کنید غبار غربت و اسارت را از چهره پاک کنید. گوش ها، چشم ها و دل هایتان را قبل از مرگ پاکیزه سازید و ضمیرتان را طهارت بخشید و بت های شکستنی را از قلب هایتان بیرون بریزید، زمزمه آزادی و رهایی را در درونتان جاری سازید و ژرفای بیکران عظمتش را به نمایش بگذارید، به رجوی نه بگویید و پشت به ظلمت و تاریکی رو به روشنایی و حیات قدم بردارید. ( الله ولی الذین امنو یخرجهم من الظلمات الی نور).

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز ایلام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=13030

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»