• امروز : یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 26 May - 2024

حسین ثابت رستمی، برادر یکی از اسیران فرقه رجوی: خدا لعنت کند رجوی را که بهترین دوران زندگی برادرم را گرفت

  • کد خبر : 12866
  • 24 ژانویه 2018 - 10:26

حسین ثابت رستمی، برادر یکی از اسیران فرقه رجوی برای برادر خود نوشت.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فراق متن این نامه به شرح زیر است:

برادر عزیزم محمد مهدی

من و خواهرانت نزدیک به پانزده روز در اطراف اشرف سابق گشتیم و هر چه فریاد زدیم و صدایت می کردیم که تو صدای ما را بشنوی ولی حیف که رجوی جنایتکار مانع آن ملاقات شد و با دلی شکسته و با دست خالی به شهرمان برگشتیم و جوابی نداشتیم که به پدر و مادرمان بدهیم ولی این امیدواری را به آنها دادیم که دفعه بعد حامل خبر خوبی برای آنان باشیم ولی چه سود که رجوی جنایت کار رکاب اسبش را برای عدم دیدار خانواده با عزیزانش محکم کرده بود چون می دانست که ملاقات برابر است با فروپاشی کامل مناسبات جهنمی وی .

در سری بعد خواهر و برداران دیگرت به اشرف آمدن ولی باز هم رجوی مانع از دیدار شد و این بار همه خانواده ها را با سنگ و فحاشی مورد پذیرایی قرار داد و نگذاشت که صدای ما به گوش تو برسد ولی ما در مقابل این عمل زشت رجوی ساکت نشده و متوجه شدیم که با استقامت و پایداری می توان به پیروزی رسید .
آخر چطور می شود بعد از ۳۰ سال برادرمان را پیدا نمودیم و در چند قدمی ما قرار دارد حق دیدنش را نداریم ؟ ما خانواده ها به این نتیجه رسیدیم که فقط و فقط به آزادی شما فکر کنیم و بر این خواسته خود پافشاری کنیم و به همین علت بود که رجوی مجبور شد اشرف را با سرافکندگی ترک کند . برادر عزیزیم این را بدان که خانواده ات تا آخرین نفس برای آزادیت تلاش خواهند کرد .
دروغ گفتن های رجوی تا کی باید ادامه یابد ؟ تا کی می تواند به شما دروغ بگوید ؟ چند سال وعده توخالی سرنگونی داده است ؟ رجوی بهترین دوران جوانیت را از تو گرفت و اجازه نداد که متوجه شوی که زندگی آنگونه که او می گوید نیست .
برادر عزیزم محمد مهدی خیلی از دوستانت از فرقه رجوی جدا شدند اکنون در ایران و یا خارج از کشور به زندگی خود ادامه می دهند و با هر کدامشان که حرفی می زنم عنوان می کنند که بعد از جدا شدن از مناسبات فرقه رجوی تازه معنی زندگی کردن را دریافتند و انگار دوباره متولد شدند پس تو چرا برادر عزیزم هنوز در چنگال دروغ های رجوی گیر کردی ؟
برادر خوبم غیرت مازندرانی داشته باش و دست تک تک دوستانت را بگیر و خودتان را از مناسبات جهنمی رجوی آزاد کنید . رجوی فقط به فکر قدرت طلبی خودش می باشد و اصلاً به فکر جان با ارزش شما نیست چون می داند آزادی شما برابر است با سرنگونی خودش .

حسین ثابت رستمی از مازندران /  شهر رستم کلا

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12866

نوشته های مشابه