• امروز : شنبه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 2 December - 2023

نامه خانواده ها به حیدرالعبادی نخست وزیر عراق

  • کد خبر : 1284
  • 01 فوریه 2015 - 8:49

به نام ایزد منان

آقای حیدرالعبادی نخست وزیر محترم عراق

سلام علیکم

    با احترام؛ به استحضارمی رسانیم، ما خانواده های اسیران فرقه تروریستی به نام مجاهدین خلق هستیم، همانطور که مستحضرید سرکردگان این گروهک ، فرزندانمان را به طرق های مختلف فریب داده و در چنگال اختاپوسی خود به اسارت گرفته اند.

خانواده های دردمند و چشم انتظاری که سی سال به امید دیدار ویا حتی پیغام، دیده به در دوختند ولی هیچ نشانی از گم کرده خود نیافتند.

تا اینکه ازطریق جداشدگان و فراریان از فرقه رجوی باخبر شدیم که فرزندان بی گناه و مظلوم ما به دست دژخیمان مجاهدین با فریب و نیرنگ به چنگال گرگان گرفتارشده اند به همین دلیل با کمک دولت ایران و عراق برای دیدار با عزیزان دربند، به کشور عراق (کمپ اشرف، زندان اسیرانمان) آمدیم .

چهارسال ، شبانه روز فریاد زدیم و از تمامی نهادهای بین المللی حقوق بشری کتباً وشفاهاً در خواست کمک برای دیدار و آزادی اسیرانمان کردیم، ولی متاسفانه موفق نشدیم !

اکنون به دلیل وضع کنونی کشور عراق و از همه مهمتر، دستور کشتار دسته جمعی از سوی رهبر غایب مجاهدین به نام مسعود رجوی و همسر غیر شرعی آن به نام مریم قجر عضدانلو که در کشور فرانسه در پی عیاشی خود است؛ ما به شدت نگران وضعیت فرزندان خود هستیم.

لذا از شما به عنوان نخست وزیر کشور عراق که دوست و همسایه نظام جمهوری اسلامی ایران هستید عاجزانه در خواست می کنیم به خانواده های دردمند دست یاری دهید و زمینه ی ملاقات و آزادی عزیزانمان را از دست راهزنان فرقه مجاهدین خلق فراهم سازید .

heydaralebadi                                   جمعی ازخانوادها ی اسیر و دربند فرقه تروریستی رجوی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=1284

نوشته های مشابه

16اکتبر
باور کن رجوی دروغ بافی می‌کند
دل نوشته‌ای برای برادرم «محمدمهدی ثابت‌رستمی»

باور کن رجوی دروغ بافی می‌کند

08اکتبر
امیدوارم به زودی برادرم را در آغوش بگیرم + فیلم
پیام ویدئویی برادر علی ابریشم‌کار

امیدوارم به زودی برادرم را در آغوش بگیرم + فیلم