• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

کاری شد کارستان/ دست مریزاد به جدا شده ها در آلبانی

  • کد خبر : 12776
  • 18 ژانویه 2018 - 11:46

در این مدت که فرقه تروریستی رجوی دنبال دسته بندی افراد و بالا کشیدن مستمری جداشدگان بود، ما هم بیکار ننشستیم و تا توانستیم بر طبل جنگ با این فرقه کوبیدیم و امان ندادیم و تهاجم کردیم تا پیروز شدیم.

ما از روزی که بیرون آمدیم، این فرقه مستمرا با تهدید و تعهد گرفتن بر سر مستمری نفس تمام نفرات را بریده بود و کسی جرات نداشت با کنار دستی خودش صحبت بکند و درد و رنجی که در فرقه کشیده است را بیان نماید، چون میترسیدولی حالا که دیگر روز ما فرا رسیده جنگ بیشتر با این فرقه آدم کش هم فرا رسیده و ما امان از این مریم رجوی خواهیم برید.

ما می گوییم که حالا دیگر دست ما برای گفتن حرفها در همه جا باز میشود که با دروغ و تهدید چه بلاها که به سر ما نیاوردند. پس از این به بعد ما میدانیم چکار بکنیم و چگونه حق مان را از این فرقه تروریستی بگیریم.

شاید به حرف باشد که میگویم فرقه تروریستی، ولی باور کنید از داعش هم بدتر است. چرا این را می گویم؟ علت دارد. قرار نیست که فقط حذف فیزیکی در کار باشد. این فرقه با همین به گروگان گرفتن نفرات سر دادن مستمری پناهندگی کارهای ضد انسانی خودش را به پیش میبرد و هر کسی را دوست داشت تهدید میکرد و چون نجات یافتگان نه کار داشتند و نه محل درآمدی مجبور بودند که تن به این اجبارات فرقه کور دل بدهند تا بتوانند لقمه ای نان داشته باشند.

از این به بعد ما میدانیم و این مریم رجوی که حقش را کف دستش می گذاریم و هرگز نخواهیم گذاشت که این حق سی ساله ما از بین برود. ما پیروز شدیم و مریم رجوی باخت و باید منتظر باختهای کلان دیگر باشد.

من از همین آلبانی به تمام نفرات فعال در این رابطه دست مریزاد میگویم. کاری شد کارستان. باید برای جنگهای بعدی با فرقه رجوی خائن و وطن فروش به پیش برویم.

یادداشت از مجید آتش افروز

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12776

نوشته های مشابه

10ژوئن
وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد
به بهانه سال‌روز یک خفت تاریخی

وقتی مسعود رجوی به سوی خیانت پرواز کرد

31می
مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند
روایت محمدرضا مبین، از روزی که سر و کارش به قضائیه جلادان رجوی افتاد

مسعود رجوی کفتر چاه است و از ته آن قدقد می‌کند