تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Saturday, 21 May , 2022

رجوی به قصد موج سواری، الاغ های خود را «زین» کرده است

  • کد خبر : 12650
  • 13 ژانویه 2018 - 12:39

غلط کردم هایتان به اتحادیه اروپا و اربابانتان در آمریکا در مورد مبارزه مسلحانه! برای خروج از لیست تروریستی را یادمان نرفته است.
به اروپائیها و نیروهای ائتلاف در عراق می گفتید که از فلان سال است که عملیات مسلحانه و تروریستی نکردیم.
از گردن گرفتن همه اعمال مسلحانه قبلی ، سر باز زدید ، بعد از دادن سلاح و تانک و …لباسنظامیوپوتینهاراهمدرآوردید،کتوشلوارپوشیدید،کراوات هم زدید، سعی کردید همه مظاهر نظامی گری ، مثل عکس های نظامی مریم و مسعود را هم نابود کنید .
خب ، تا اینجا ما قبول کردیم که شما آدم های دمکراتیکی شده و مبارزه مسلحانه را نفی کردید .
قبول هم کردیم که شما طرفدار انتخابات آزاد در ایران هستید .
پذیرفتیم که به حقوق اقلیت ها و زنان نیز ، احترام قائل هستید.
اما به یک باره ، از ایران بوی کباب شنیدید ! فکر کردید که دیگر امواج خروشان ملت برای سرنگونی بلند شده و نوبت موج سواری شما رجوی ها رسیده است .
تخته شنای خود را برداشتید و به قصد موج سواری ، الاغ های خود را «زین» کردید .
اما غافل بودید، موج های این دریا به هرکسی سواری نمی دهد، ممکن است شما را در لابلای امواج خروشان خود غرق کند.
بعد از سالها غیبت، الاغی را زین کردید که راه بلد نبود، جنازه ای با لباس نظامی را با پیام های کذائی به میدان آوردید ! که کوس رسوایی او سالهاست که زده شده بود.
قصدتان ، رنگ کردن و قالب کردن گنجشک به جای قناری بود .
ظهور کفتار پیر مجاهدین ، البته که دیر هنگام بود .
یادم هست در آخرین نشست ، رهبر فراری تان گفته بود ، در تهران و در میدان آزادی ! شما را به زودی ملاقات خواهد کرد.  این به زودی ۱۴ سال بعد با یک عکس قدیمی و با لباس نظامی در قالب چند موضع گیری غلط اندر غلط، خود رانمایش داد .

مردک احمق، در همان پیام اول ، خیلی ذوق زده ، فرمان حمله به صداو سیما را هم صادر کرد.  فرمان ها همه خشونت ، سلاح برداشتن ، کشتن ، آتش زدن ، ترور ، ناامن کردن جامعه ، به آتش کشیدن بانک ها ، سطل زباله ها ، مراکز عمومی ، مترو ، ایستگاه تاکسی و …بود .
پیامک های کذائی منتسب به رهبر گوربه گور شده فرقه ، کما فی السابق ، همه در تبلیغ و ترویج خشونت و ترور بود .
راستی مشی شما الان چیست ؟
استراتژی شما برای سرنگونی چیست ؟
امروز با قیام، تانک، هواپیما، هلی کوپتر، سلاح، چماق، سنگ، تیرو کمان، شمشیر، فضای مجازی، تلگرام ، اینستاگرام یا …باچیمیخواهید،ایران را سرنگون کنید !
عکس با لباس نظامی آقای مسعود رجوی غائب ظهورکرده خبر از نبرد و جنگ مسلحانه می داد !
آرم ارتش آزادیبخش در پیام ها هم خبر از وجود یک ارتش می داد .
بی زحمت ، می توانید آدرس پادگان های ارتش تان را بدهید ؟ این ارتش که ، رهبرش برای مردم ایران پیامک تبلیغ ارتشش را می دهد ، کجاست ؟
شما که گفته بودید ، سلاح و فشنگ و …اخوبداست ! اماتابویکبابشنیدید ، دوباره رهبر فراری تان را لباس نظامی پوشاندید و او را فرمانده ارتش آزادیبخش نامیدید.
اگر رهبر و به قول خودتان  معلم شما ، لباس نظامی پوشیده ، شما می خواهید با کت و شلوار و کراوات ، مرید او باشید ؟ این تضاد شکل و محتوا را چگونه پاسخ می دهید ؟
به ما نه ! لااقل برای اروپائیها و بقیه که در خاک آنها فعالیت می کنید ، استراتژی خود را واضح تر بیان کنید ، تا ابهامات موجود و احیانا بعدی ، مرتفع گردد! این حق همه است که بدانند ، در مورد ایران ، یک گروه نظامی و تروریستی فعالیت می کند یا یک گروه دمکراتیک و حقوق بشری .
راستی فکر نمی کنید ، کسانی که از شما استفاده ابزاری می کنند و شما را مثل نخ های آویزان به مترسک ها ، حرکت می دهند چه نیتی دارند ؟ شما بازیچه دست کسانی شدید که خود جرات رودروئی با ایران را ندارند .
بگذارید ، من ، جواب همه ابهامات و سئوالات را از طرف شما بگویم :
شما یک فرقه تروریستی هستید که دندان هایش را کشیدیم. هزاران کیلومتر از مرزهای میهن شما را عقب راندیم . شما در منجلابی ، دست وپا می زنید که خود آنرا ساختید. برای نابودی شما هیچ تلاشی نیاز نیست. شما در باتلاق خود ساخته و رهبر ساخته تان ، گرفتار شدید که خیلی راحت و روان به سمت نابودی در حرکتی شتابان هستید ! رهبران شما آسایش و امنیت مردم ایران را نشانه گرفته اند! اما این جای داستان را کور خوانده اند !
مردم ما با چشم و گوش باز همه چیز را دنبال می کنند ، همه وقتی اسم شما را می شنوند ، پسوند ” فاشیسم ” را به آن می چسبانند !
چرا ؟ این یکی را بهتر است ، خودتان جواب بدهید.
یادداشت از فرید

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12650