تاریخ : یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰ Sunday, 5 December , 2021

تنِ لش های فرقه ارتجاع در گِل مانده اند / تشویق به خشونت در سایت های فرقه رجوی

  • کد خبر : 12645
  • 13 ژانویه 2018 - 12:36

به دنبال اتفاقات چند روز اخیر، فرقه در گل مانده رجوی و شخص در گور یا سوراخ موش مانده رجوی، بر اساس شعار محوری خودش یعنی «تغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان» برای کاسه لیسی سر از قبر در آورده و قصد بهره برداری دارد.

طنز روزگار اینکه قاتلان و تروریست های دیروز و کسانی که با بمب و گلوله مردم را می کشتند و سربازان ایرانی را در مرزها به شهادت می رساندند امروز می خواهند خود را حامی حقوق بشر و مردم دوست جا بزنند.

اما ماهیت این فرقه تروریستی است و هر قدر هم به خودشان رنگ و لعاب های حقوق بشر زده و با ترفندهای غربی خود را بزک کنند باز تروریست هستند که هستند و از این کوزه شکسته در حال نابودی (فرقه تروریستی رجوی) همان تراود که در هنگام ترورهای کور می تراوید.
یکی از بینه هایش فردی به نام محمد اقبال است که در تشکیلات فرقه به تن لش معروف بود . به دلیل اینکه او در پاچه گیری دیگران چیزی کم نمی گذاشت و همزمان به پاچه خواری رجوی ها می پرداخت و تنها جایی که او حال و انرژی انجام کاری را داشت، در نشست های عملیات جاری بود که اعضای دیگر را سرکوب می کرد یا در نشست های رجوی ها که به مجیزگویی های تهوع آور می پرداخت.
حاصل این اقدامات کثیف این بود که رجوی ها او را به پاریس بردند. نامبرده در آنجا هم دست از سرکوب دیگران بر نمی دارد. یکی از کسانی که مورد توهین های بی شرمانه او قرارگرفته خواهر خودش یعنی خانم عاطفه اقبال می باشد که وی نیز سالها عضو فرقه بود اما با دیدن جنایت ها و خیانت های رجوی از این فرقه جدا شده است.
حال این پاچه خوار، خوی جنایت کارانه و تروریستی فرقه رجوی را بهتر مشخص کرده و تعدادی از مخالفان ملت ایران در خارج از کشور را که در حوادث اخیر با فرقه تروریست هم نظر نبودند را در مطلبی با عنوان «اسلحه خلق ما به سینه خائنان همیشه غرنده باد : پاسخ من به همه خائنان در خارجه» که در سایت های فرقه انتشار داده شده، به کشتن و ترور تهدید نموده است .
رجوی های تروریست نمی توانند دست از ماهیت تروریستی و خشونت طلب خود بردارند حتی اگر با غلیظ ترین انواع بزک های حقوق بشری غربی ضرورت خود را پوشانده باشند.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز مازندران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12645

نوشته های مشابه

04دسامبر
فقط یک انتخاب درست نیاز است تا برای همیشه از دام رجوی رها شد / رمز پیروزی اتحاد است
01دسامبر
انجمن «آسیلا» طلیعه رهایی فرزندان ما خواهد بود
جشن تأسیس انجمن «حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی» در تهران برگزار شد

انجمن «آسیلا» طلیعه رهایی فرزندان ما خواهد بود