• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

پیامِ خوشحالی یکی از جدا شده های فرقه رجوی به دوستان قدیمی خود / هر شخصی حق دارد راهش را انتخاب کند

  • کد خبر : 12430
  • 02 ژانویه 2018 - 10:08

وقتی خبردار شدم شما از صف فرقه رجوی جدا شدید بسیار خوشحال شدم و به شما تبریک می گویم . هر شخصی حق دارد راهش را انتخاب کند ، هر انسان با اراده و انتخاب آزادانه مسیر زندگی خود را رقم می زند ، بر خلاف عقاید خشک و منجمد فرقه رجوی ، اتفاقاٌ قرآن کریم هم به آزادگی انسان تاکید دارد و هویت انسان هم به آزادگی و به عدم هر نوع قید و بندی شناخته می شود .

متاسفانه در نظام های فرقه ای با پیچیدگی بسیار و با سس ایدئولوژی و عقیدتی رهبران آگاهانه و عامدانه برای این که افراد را به قعر چاه ببرند از تحولات و پیشرفت های دنیای بیرونی بی خبر باشند به دسیسه ها و ترفندهای متوسل می شوند تا بتوانند اراده و عزم اعضای را به اسارت خویش در آورند . همچنین در عصر آگاهی و ارتباطات سران فرقه رجوی به دنبال منافع فردی و جاه طلبی خویش هستند ، باید بدانیم  فرقه گرائی اکنون بزرگترین آفت عصر معاصر است توی جوامع دیگری هم ریشه دارد اگر مطلع باشید حتی توی جوامع آمریکا هم فعالیت دارند در هر موقعیتی با ایدئولوژی خاص خود .

رجوی به اسم امام حسین ( ع ) در این عرصه پا به میدان گذاشت در حالی که هیچ درسی از امام حسین ( ع ) نگرفت وقتی او می جنگید از قیصر روم و خاقان چین و غیره پول و سلاح نگرفت در حالی که رجوی به صدام و آمریکا و عربستان آویزان شده است.

بگذریم گفتنی ها زیاد است اما مهم است بدانیم رجوی تروریست برای رسیدن به مقصود واهی و خیال پردازانه خود قیمت را از جیب اعضای خویش می پردازند از خودشان مایه ای نمی گذارند. به همین دلیل همواره تلاش دارند با هر قیمتی اعضا را به خودشان وصل نموده و با تعاریف جعلی و استنادات یک سویه آنها را در درون قبر محبوس نموده و تماماٌ در ملک خود می گیرند تا به هیچ مساله ای فکر نکنند الا به رجوی ، حتی درون و بیرون خود را بیرون می ریزند و صادقانه می خواهند رابطه خود را با رجوی یگانه کرده تا در بین شان هیچ حائلی وجود نداشته باشد در واقع با این مکانیزم اراده را از انسان سلب نموده و به جائی می رسد که اعضای عین ماشین و رباط رفتار می کنند به طور مثال به وقتش اگر گفتند خودت را باید آتش بزنی باید قربانی خودش را آتش زده و  فدا کند بی آنکه بداند در پشت پرده چه خبر است و چه می گذرد . فرد وقتی متوجه می شود که از قبری که برای او کندن خارج شده و به دنیای آزاد وصل می شود .

آری ورود شما یعنی دوستان قدیمی را به دنیای آزاد مجدداٌ تبریک می گویم و برای شما آرزوی موفقیت می کنم .

پیروز سر بلند باشید .

یادداشت از گلی

توسط انجمن نجات مرکز مازندران در ۴ دی ۱۳۹۶

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12430

نوشته های مشابه

13می
چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند
موسی جابری‌فر به افرادی که هنوز گرفتار در اشرف 3 هستند

چرا خودتان را گول می‌زنید؟ / رحم کنید به خانواده‌هایتان که دیگر توان انتظار ندارند

11می
عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»
مروری بر سوابق سرکرده‌های فرقه رجوی:

عباس میناچی مقدم، مسئول ارتباطات «اشرف۳»