• امروز : شنبه - ۲۰ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 10 June - 2023

یکی از جدا شده های فرقه رجوی خطاب به دوستان قدیمی خود: بیش از این گول حقه بازی های فرقه رجوی را نخورید / سران فرقه ارتجاعِ رجوی از اینکه نفرات به صورت دسته جمعی سراغ کمیساریا بروند وحشت دارند

  • کد خبر : 12331
  • 27 دسامبر 2017 - 15:55

علی خاتمی، یکی از جدا شده های فرقه رجوی با بیان خاطراتی از جدا شدن خود از فرقه رجوی خطاب به دوستان قدیمی خود گفت: بیش از این گول حقه بازی های فرقه رجوی را نخورید .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فراق به نقل از انجمن نجات مرکز خراسان رضوی،  وی ادامه داد: بعد از جداشدنم از مناسبات فرقه رجوی و پا گذاشتن به دنیای آزاد که منجر به بازگشت به وطن عزیزم ایران شد خوشبختی به من رو کرد، این خوشبختی شامل دیدار مجدد با اعضای خانواده، دوستان، آشنایان و اقوام بعد از سالیان طولانی برای من بود.

خدا را شاکرم که توانستم در ایران و در کنار خانواده ام صاحب زن و زندگی و کار شوم. هر چند زندگی در اینجا با کم و کاستی هایی همراه است اما بودن در ایران این زیباترین وطن و شوق لذت در جمع خانواده ام هر روز به من امید و انرژی دوچندان می دهد.

بعد از مدت ها بی خبری از فرقه رجوی چندی پیش از طریق یکی از سایت هایی که خبرهای جداشده ها را منعکس می کند خواندم که جدا شده ها از فرقه رجوی در کشور آلبانی دچار مشکلاتی از سوی فرقه رجوی شده اند . از این رو و از سر کنجکاوی بعد از مدتها توانستم با چند تن از دوستان و همرزمان سابقم در آلبانی از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنم.

یکی از دوستان که هم اکنون از فرقه جداشده و در آلبانی زندگی می کند به من گفت: سران فرقه رجوی برای محدود کردن و در کنترل قرار دادن اعضا از موضوع پرداخت مستمری ماهیانه سوءاستفاده می کنند مثلاً تا عضو اسیری بخواهد ساز جدایی بزند او را تهدید به قطع پرداخت مستمری می کنند. سران فرقه حتی در امورات حقوقی نفراتی که جدا شده و تنها زندگی می کنند با استفاده از ابزارهایی که دارد کارشکنی می کند. وی گفت سران فرقه در آلبانی پادگانی نظیر اشرف در عراق برپا کرده اند و دسته دسته نفرات را بعد از گرفتن تعهدنامه ده ماده ای بدانجا منتقل می کنند. منافقین از اینکه نفرات به ناگهان و به صورت دسته جمعی سراغ کمیساریا بروند وحشت دارند از این رو با دستور جمع کردن تلفن ها هنوز مانع از ارتباط اسیران با خانواده هایشان می شود. دوست دیگرم در همین ارتباط گفت: مریم رجوی با انتقاد از اعضای ارشد فرقه اعلام نموده: شمایان آنقدر بی عرضه هستید که حتی نمی توانید جلوی یک نفر را بگیرید که هر روز در پارلمان اروپا و با آوردن بقیه جداشدگان، فضای پارلمان را علیه ما تغییر داده است. بعد از این نطق مریم شاهد ضرب و شتم شدید آقایان مهدی خوشحال و عبدالکریم ابراهیمی بودیم که توسط اراذل و اوباش فرقه او به بدترین شکل ممکن صورت گرفت.

روی سخن من با همرزمان و دوستان سابقم این است که بیش از این گول حقه بازی های فرقه رجوی را نخورید و با یک بار نه گفتن به مناسبات فرقه از آنها جدا شوید و مطمئن باشید اگر به ایران و یا هر کجای جهان پا گذارید نه به زندان خواهید رفت و نه حکم اعدامی در انتظار شماست، منتظران واقعی شما خانواده هایتان هستند که همچنان از دوری شما در رنجند و در فراق تان می سوزند.

درست است که جوانی من و شما در فرقه ضاله رجوی بیهوده از بین رفت اما جلوی زیان و خسران را از هر کجا بگیریم بهتر از آن است که در باتلاق این فرقه غرق شویم!
این روزها من در ایران عزیز و جمع خانواده ام احساسی دارم که یک لحظه آن را به تمام سالهای بودنم در فرقه رجوی نه تنها نمی دهم بلکه وقتی حتی به آن لحظه هم فکر می کنم خدا را شکر می کنم که مرا از شر فرقه رجوی نجات داد .
سران فرقه رجوی با همه ترفندها و تدابیر لازم که جهت استحکام فرقه شان از زمانی که در عراق بودند، چیده بودند هرگز با خود فکر نمی کردند که آلبانی تا این حد می تواند آنها را به ایستگاه آخر و لبه پرتگاه نزدیک کند.
حرف آخر به دوستان گرفتارم در آلبانی می گویم زندگی هنوز در جریان است و با توکل به خدا و با رهایی از چنگال منحوس فرقه رجوی خود و خانواده تان را خوشحال کنید.
جدا شده از فرقه رجوی : علی خاتمی

 

انتهای پیام /

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12331

نوشته های مشابه

30می
آخر من مادر چه گناهی کردم + فیلم
فاطمه پیکانی، مادر رنج کشیده مرتضی قدیمی

آخر من مادر چه گناهی کردم + فیلم

30می
تو رو خدا به ما کمک کنید، فرزندان ما را ربودند + فیلم
اعظم‌السادات فدایی، مادر چشم انتظار مجید حاج‌علیرضایی در مقابل مقر صلیب سرخ در تهران

تو رو خدا به ما کمک کنید، فرزندان ما را ربودند + فیلم