تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱ Monday, 23 May , 2022

فرقه رجوی به هیچ وجه جلودار خانواده ها نخواهد بود / نفرات از رفتن به اشرف ۳ نگران و منزجر هستند

  • کد خبر : 12250
  • 21 دسامبر 2017 - 19:25

دانشمندان حوزه مطالعات فرقه ای و فعالان ضد فرقه و طرفدار حقوق خانواده متفق القول هستند که خانواده باطل السحر جادوی فرقه و مغزشویی است.
فرقه رجوی طی سال های قبل از فروپاشی قرارگاه اشرف، در نشست های تشکیلاتی، با زدن برچسب و اهانت های فراوان درصدد بود تا بتواند احساس و عاطفه ی خانواده ها را از اذهان فرزندان و وابستگانشان بزداید. خانواده را مورد اهانت و لعنت قرار می داد و دشمن بچه ها قلمداد می نمود غافل از این که احساس و عاطفه بین خانواده و فرزند مقوله ای استوار و ریشه دار است که قلب هر انسان سالمی برای آن می تپد.
خانواده ها تنها سرمایه هایی هستند که توانستند کرکره های دنیای شیطانی و وحشتناک قلعه اشرف را پایین بکشند. هجمه های صدای پر تلاطم خانواده ها از بلندگوهای مستقر شده جلوی قرارگاه اشرف، کارساز واقع شد و همه فرزندان را با یک اتصال عاطفی به خانواده ها مرتبط ساخت و شاهد بودیم که تعداد زیادی از افراد با انگیزه خانواده و نفرت از فرقه رجوی، از تشکیلات جدا شدند.
کمپ لیبرتی به عنوان اشرف ۲، نتوانست در مقابل اراده پولادین خانواده ها دوام بیاورد و فرقه رجوی را وادار نمود تا با ترک اردوگاه موقت لیبرتی از عراق خارج شوند.
استقامت خانواده ها در عراق، ثمره جدایی انبوه فرزندان آن ها در آلبانی را فراهم نمود به حدی که دسته های جداشده ها از تشکیلات بسیار زیاد و غیر قابل تصور می باشد.
سران فرقه رجوی با هزاران دست و پا زدن و ایجاد قرارگاه اشرف ۳ در آلبانی، در واقع پایان حیات خود را رقم می زنند.
اگر چه فعلاً به علت ممانعت ها و نبود شرایط لازم، حضور خانواده ها در آلبانی میسر نمی باشد ولی ریشه ی پیوند فرزندان با خانواده هایشان چنان مستحکم است که وجود خانواده های خود را در آلبانی حس می کنند و در تلاشند تا هر چه زودتر به خانواده هایشان وصل شوند.
لازم به ذکر است که در حال حاضر انبوه جداشدگان در کشور آلبانی به خوبی جای خالی خانواده ها را پر کرده و به بلای جان فرقه تبدیل گردیده اند.
انبوه تماس ها و ابراز اشتیاق به حدی رسیده که فرقه رجوی تمام امکانات تماس نفرات با خانواده هایشان از قبیل موبایل و اینترنت را از دسترس آن ها خارج نموده است، غافل از آن که در این مسأله موفق نبوده و تهیه موبایل و مخفی کردن آن در دستور کار نفرات قرار گرفته است.
نفرات از رفتن به محل جدید اشرف ۳ به شدت نگران و منزجر هستند و آن تعداد هم که با پذیرفتن تعهدنامه حاضر به حضور در قرارگاه اشرف ۳ شده اند، نیروهایی هستند که اکثراً مخالف دیدگاه های فرقه ای و تروریستی رجوی هستند و به اجبار و با ناآگاهی از شرایط آزاد و باز بیرون، جرأت انتخاب آزاد و رهایی را ندارند و از آینده ی آن وحشت دارند اما دیری نخواهد پایید که شاهد جدایی کامل فرزندان از چنگال شیطانی فرقه رجوی خواهیم بود.
مطالبات به حق خانواده ها نسبت به فرزندانشان، چیزی نیست که قابل فراموشی باشد و کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان در آلبانی موظف به فراهم نمودن آن می باشد:
۱- دیدار خانواده ها با فرزندانشان در آلبانی
۲- امکان برقراری تماس های تلفنی و اینترنتی بین آن ها
۳- شکایت های حقوقی علیه فرقه به منظور فنا نشدن عمر فرزندان
۴- جلوگیری دولت آلبانی از راه اندازی قرارگاه جدید فرقه ای در آن کشور
۵- فراهم نمودن حق انتخاب آزاد و تعیین سرنوشت انسان های اسیر در قرارگاه
۶- تعیین سرنوشت و برخوردار شدن از حقوق پناهندگی و اقامت در کشورهای اروپایی
۷- آزاد شدن فرزندان از مناسبات و برنامه های اجباری فرقه ای در کشور آلبانی

یادداشت از محمدی

انتهای پیام /

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12250

نوشته های مشابه

18می
مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند
انگیزه‌های فرقه رجوی از ساخت مسجد ضرار

مسجدی که پیامبر(ص) دستور داد محل زباله‌های شهر کنند

15می
رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند
یادداشتی به بهانه بازی جدید فرقه رجوی با ساخت یک مسجد در اسارتگاه «مانز»

رجوی‌ها اعتقادی به شعائر مذهبی ندارند