• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

افراد در فرقه رجوی یاد می گیرند که چطور به یک ربات تبدیل شوند

  • کد خبر : 12211
  • 21 دسامبر 2017 - 19:14

اکنون مدتی است که در خبرها داریم که سران فرقه رجوی مکانی را خارج از شهر که گویا جلوتر از این محل استقرار نیروهای امریکایی بوده را مشغول آماده سازی هستند تا بتوانند نیروهای باقیمانده شان را به آنجا منتقل کنند. این مکان قطعا به محلی برای پیشبرد اهداف فرقه تبدیل خواهد شد و یک اشرف دیگر را این بار در دل آلبانی به راه خواهند انداخت!
فرقه رجوی یک فرقه حرفه ای با طرز فکری خشن و عقب مانده است. آنها با شستشوی مغزی افراد خود، آنان را به انسانهایی بی رحم و خشن و با قابلیتهایی که هر انسان معمولی به دلیل اینکه یک انسان معمولی با ویژگی های یک انسان معمولی است، ندارند تبدیل خواهند کرد. آنها یاد می گیرند که چطور به یک ربات تبدیل شوند که کارشان فقط انجام دستور است. آنها رهبر خود را جانشین خدا بر روی زمین می بینند و بدون اینکه از خودشان اراده و یا اختیاری داشته باشند، هر آنچه او میگوید را اجرا می کنند.

آنها طی سالیان سال در عراق اجازه  ارتباط افراد خود با دنیای خارج از مناسبات فرقه را هرگز نمی دادند و رفتن و ارتباط داشتن با دنیای خارج از خودشان یک مرز سرخ جدی و غیر قابل گذشت بود چرا که آنان خوب می دانستند که اگر پای نیروها به خارج از تشکیلات فرقه باز شود، مانند کسانی هستند که بعداز یک عمر بودن در غار، نوری و روزنه ای دیده اند و طبیعتا دیگر به آن دنیای سیاه پشت سر خود باز نخواهند گشت.
اما  سران فرقه با این مسئله مشکل دارند. به همین دلیل دوباره دست به کار شده اند تا نیروهایشان را به مکانی دور از جامعه منتقل کنند. از این رو برای نجات جان کسانی که عمری است در اسارت این فرقه هستند و دیگر آنچنان با این مناسبات یکی شده اند و آنچنان پذیرفته اند که کل جهان و دنیا همین مناسبات سازمان است و بس باید دست بکار شد و کمکشان کرد تا بتوانند با حق و حقوق خودشان آشنا شوند و از این اسارت کشنده نجات پیدا کنند.
در اینجا توجه مسئولین کشور آلبانی از وزارت کشور و امنیت و خارجه و حتی کمیساریای عالی پناهندگی را باین موضوع مهم و البته سرنوشت ساز جلب میکنم که هرگز اجازه انتقال این افراد را به آن مکان جهنمی ندهند. چرا که آنجا را رفته رفته به قبرستانی برای نیروهای خود تبدیل خواهند کرد.
این افراد حتی اگر هم بخواهند که درون مناسبات سازمان باقی بمانند به این علت است که دیگر نای تصمیم گیری برای خودشان را ندارند و دیگر از بس تحت تاثیر شستشوی مغزی قرار داشته اند٬ آینده ای در خارج از تشکیلات سازمان برای خودشان متصور نیستند! لذا این افراد حتی اگر در مناسبات فرقه هم باشند بایستی حداقل هر ماه یکبار با نمایندگان صلیب سرخ یا کمیساریای عالی پناهندگی ملاقات داشته باشند تا مبادا به دست دار و دسته فرقه رجوی سر به نیست شوند!

یادداشت از الف – عباسی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12211