• امروز : شنبه - ۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 25 May - 2024

زنگ خطر اشرف ۳ برای خانواده ها

  • کد خبر : 12205
  • 19 دسامبر 2017 - 12:11

وضعیت رو به اضمحلال فرقه رجوی با گرایش اعضاء آن به جدایی، روز به روز وخیم تر می شود و البته که طرح اشرف ۳ راه حل موقت این شرایط رجوی هاست.
ریزش چشمگیر و غافل گیر کننده  اعضاء از پیکره نیمه جان فرقه رجوی، جرقه ی تجدید قوا و تغییر نسل را در فکر سرکردگان این فرقه زد و لذا طبیعی است آن ها مقرشان را به محلی پرت و دور از دسترس انتقال دهند.
مقر فعلی رجوی شامل افرادی است که دیگر امیدی به بیرون ندارند و جوری پرورش یافتند که از فضای آزاد بیرون می ترسند. در شرایط فعلی کل دارایی رجوی همین هاست و برای آن که چشم و گوششان باز نشود مجبور است آن ها را در فضایی مشابه اشرف و لیبرتی اسکان دهد.
حال این جا به جایی کمی شرایط را برای دسترسی خانواده ها به عزیزانشان سخت می کند که البته نیازمند چاره اندیشی مسئولین و خانواده هاست.
اما زنگ خطر ماجرا اینجاست که احتمالا رجوی ها با انتقال به مکان قرون وسطایی قصد تغییر نسل داشته باشند و با فریب هواداران خارج کشور همان بلایی را به سرشان بیاورند که بیش از سه دهه، بر سر خانواده هایی همچون انجمن نجاتی ها آورد.
اگرچه خانواده هایی در کشور های اروپایی و آمریکایی با فریب و پول فرقه رجوی گوش به زنگ هستند تا روانه آکسیون ها و تجمعات مضحک این فرقه شوند اما باید بدانند با رقم خوردن اشرف ۳ سرنوشت تلخی در انتظارشان است. فرقه رجوی پول مفت به کسی نمی دهد و اشرف ۳ فرزندان آن ها را هدف قرار خواهد داد.
فرقه رجوی نیاز به تامین اعضاء تازه نفس دارد و این اعضاء را از خانواده ی شما ها تامین می کند.
بدنیست این خانواده ها نگاهی به سرنوشت سمیه محمدی بکنند و ببینند چطور فرقه رجوی این دختر را در نوجوانی فریب دادند و خانواده اش را عذاب.
بدنیست آن ها ثریا عبداللهی ها، نرگس بهشتی ها و خواهران ایرانپور را مد نظر داشته باشند تا از فریب فرقه منفور و فریبکار رجوی در امان بمانند.
خانواده های انجمن نجات که در این سال ها مورد ظلم فرقه رجوی قرار گرفته اند همه معترض به انتقال عزیزانشان به مکان جدید هستند و دلیلش پیش بینی جنایت هولناک پیش روست و البته در واکنش به این اعتراضات انتظار می رود، فرقه رجوی مانند همیشه نگرانی و اعتراض خانواده ها را سوز و گداز، ترس و تحلیل های احمقانه ی این چنین تفسیر کنند اما تکلیف خانواده های انجمن نجات علاوه بر آزادی عزیزانشان، پیشگیری از فریب و اسیر شدن سایر هموطنان است، ولو آن که رجوی تفسیرهای خودش را داشته باشد هزاران انگ و برچسب به آن ها بزند.

انتهای پیام / انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12205