• امروز : سه شنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 30 May - 2023

درخواست جمعی از خانواده های اسیران فرقه رجوی در اصفهان از کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان

  • کد خبر : 12153
  • 16 دسامبر 2017 - 12:58

جمعی از خانواده های اسیران فرقه رجوی در اصفهان برای کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان کشور آلبانی نامه نوشتند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فراق متن این نامه به شرح زیر است:

با عرض سلام و ادب

عالیجناب

ما پدران و مادران فرزندانی هستیم که جگر گوشه هایمان سالیان سال است که در فرقه تروریستی رجوی موسوم به مجاهدین خلق گرفتار شده اند و هم اکنون در کشور آلبانی در اردوگاه فرقه در بدترین شرایط زندگی می کنند.

آن ها در حالی تحت نظر کمیساریا هستند که فاقد هرگونه وسایل رفاهی می باشند ما اکنون با خبر شدیم که شخص مریم رجوی قصد دارد تا فرزندان ما را به زودی به یک اردوگاه جدیدی در دورترین نقطه آلبانی و به دور از شهر و هرگونه امکانات که در شهر وجود دارد منتقل نماید تا از تماس فرزندان ما با دنیای بیرون جلوگیری نماید.

عالیجناب

فرزندان ما سال ها است که از حق استفاده از امکانات ارتباط جمعی مثل تلویزیون، کامپیوتر، موبایل و تلفن محروم هستند و اجازه ندارند با خانواده های خود تماس بگیرند.

خواهشمند است تا دیر نشده و قبل از اینکه فرقه رجوی و شخص مریم رحوی دست به یک فاجعه انسانی بزند جلوی انتقال این افراد را بگیرید و اجازه ندهید فرقه رجوی به اهداف پلید خود دست یابد.

ما خانواده های اسیران فرقه رجوی از شما تقضامندیم شرایطی را فراهم نمائید تا ما بتوانیم به دور از کنترل فرقه رجوی با فرزندانمان ملاقات نمائیم و شرایط آزادی آنها را فراهم کنیم.

 

جمعی از خانواده های اسیران فرقه رجوی در استان اصفهان

خانواده های ساسانی-عطایی-نوری-مهابادی-کاشف-آهنی-اتراک-محب محمدی –دادخواه-خسروی-آذرانی-شریفی-نجات بخش-رضایی

نوروزی-صادق نژاد-صابری-دادخواه-شفیع پور-شیرانی-بهارلویی-باباری-فقیهی -شرکت قنار-نجشایی

انتهای پیام

 

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=12153