تاریخ : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ Wednesday, 25 May , 2022

جولان لاشخورهای کثیفِ رجوی در اخبار زلزله کرمانشاه

  • کد خبر : 11786
  • 21 نوامبر 2017 - 10:26

فرقه تروریستی و کثیف رجوی تنها یک فرقه تروریستی نیست که دستش به خون هزاران انسان بی‌گناه ایرانی و عراقی آغشته است؛ بلکه یک فرقه لاشخور است!

اما لاشخور کیست؟

لاشخورها و کفتارها حیواناتی هستند معروف به مرده‌خواری. هر جا که کشته‌ای باشد و طعمۀ جان‌‌باخته‌ای؛ یکی لاشخورها حاضرند و یکی کفتارها!

حقیقت اما در مورد  منافقین این است که هم لاشخورصفت و کفتارمنش هستند و هم گرگ صفت!

یعنی هم مرده خوار هستند و هم مانند گرگ اهل کشتار و قتل عام.

اگر گرگی دیدید که پای لاشه گوسفند قربانی خود زاری می کند و قتل آن را گردن چوپان و سگ گله می‌اندازد، تعجب نکنید؛ این مَثَل منافقین است که ترور می‌کنند و می‌کشند و بعد گریه و زاری سر می‌دهند که کشتند! در سابقۀ منافقین زیاد شاهد اینگونه رفتار بوده‌ایم.

این روزها مردم کشور عزادار جان‌باختن هم‌وطنان خود در استان کرمانشاه هستند؛ ولی لاشخورها و کفتارها گویا بزم عروسی به پا کرده‌اند.

از سرتاسر کشور از سازمان‌های رسمی و گروه‌های مردمی در حال جمع‌آوری کمک‌های مردمی و ارسال آنها به مناطق زلزله‌زده هستند.

ارتش و سپاه و بسیج، امکانات و نیرو گسیل کرده‌اند و در حال امداد رسانی هستند ولی لاشخورها درصدد هستند از داغ بر دل نشسته مردم ایران برای خود و از این نمد خونین کلاهی بدوزند.

منافقین که سالها با ترور به قتل عام همین مردم می‌پرداختند؛ حالا که بر اثر زلزله تعدادی از عزیزانمان جان باخته‌اند اشک تمساح می‌ریزند!

حقیقت این است که این عزاداری دروغین داغ مردم عزادار را بیشتر می‌کند.

برخورد سیاسی یک تروریست با یک ضایعه انسانی، یکی از سیاه‌ترین عملکردهای سازمان منافقین است.

آنچه در صحنه میدانی مناطق زلزله‌زده شاهدش هستیم گستردگی تلفات و خسارتهاست و شاید کم‌کاری از سوی یک نهاد و سازمانی داشته باشیم یا عدم مدیریت صحیح میدانی ولی تلاشها را هم نمی‌شود کتمان کرد و ندید. جنبش‌ها و کمپین‌های مردمی با هر سلیقه سیاسی در داخل کشور این روزها و شبها در حال تلاش هستند تا کمک‌های مردمی را سامان دهند و به مناطق زلزله زده برسانند؛ با چنین شور و تلاشی رفتار منافقین غیر از زشتی و پلشتی نامی ندارد.

عجیب است تاریخ کشور و چه فراموش‌کارند این منافقین و چقدر وقیح!

سال ۶۷ عزاداران امروز مردم سرپل ذهاب و کرمانشاه توسط همین جنایتکاران مورد هجوم قرار گرفتند و نام قتل عام خود را فروغ جاویدان گذاشتند؛ که با صاعقه‌ی رزمندگان اسلام به درک واصل شدند و نامش شد مرصاد!

حالا قاتلان دیروز همین مردم، لاشخور صفت و کفتارمنش عزادار داغ امروزشان شده‌اند!

دستان این گرگ هنوز آغتشه به خون مظلومان و بی‌گناهان است و این خیمه‌شب‌بازی فقط سیرت پلید ایشان را نشان می‌دهد و بس!

یادداشت از محمد حسین‌زاده

انتهای پیام / بنیاد هابیلیان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=11786